55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація

В ICYNENE ми впевнені, що дії направлені на екологію повинні стати природною частиною нашого мислення. Само собою, думати про екологію варто і при виробництві пінової ізоляції, тому ми виробляємо її зберігаючи енергію. Кожна бочка нашої твердої піни вироблена з 3 000 зім’ятих пластикових пляшок з нульовим впливом на озоновий шар і для нас неймовірно важливо, коли клієнти дякують не лише за те, ЯК ми робимо свою роботу, але теж за те, ЩО ми наносимо їм на стіни та стелі.

Щоб підтримати екосистему ще більше, ми вирішили влаштовувати еко-заходи. Наша ціль – ще більше більше підтримати забруднену природу, яка деколи неочікувано, буває, дасть про себе знати.

Taтри – одні з найкрасивіших гір в Європі. Вони знаходяться в самому серці старого континенту, за версією передового британського природничого часопису The Ecologist Татри входять, завдяки розмаїтій флорі і фауні, до десяти найкращих парків в Європі. В 2004 році Татрами пройшла вітряна буря, від якої тамтешні ліси відходять ще досі. Під загрозою були і людські життя – в багатьох місцях вітер досягав швидкості більше 200 км/г. Наслідки були неочікувано важкими. Нещастя застало неймовірно велику територію довжиною в 30 кілометрів а загальною площею більше 12 000 гектарів лісу, що дорівнює близько трьом мільйонам кубічних метрів.

Татри приходять в себе після такого нещастя більше семи років. Близько третини пошкодженої території вже було відновлено, тому і ми в ICYNENE хочемо приєднатися до оживлення татранської землі. Ми хочемо принйяти активну участь у висаджуванні дерев таким чином, що на це будуть витрачатися кошти з продажу екологічно чистої пінової ізоляції. За кожну продану бочку ICYNENE висаджуватиме в Татрах 5 нових деревець.

Для Татрів це, можливо, маленький крок, але великий виклик для нас. Розуміння того, що ми можемо допомогти у відновленні краси татранських лісів в серці центральної Європи для майбутніх поколінь наповнює нас задоволенням. Ми в ICYNENE любимо бути EКO. 😊