806 посаджених дерев
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Більше інформації

У ICYNENE ми вважаємо, що екологічна діяльність повинна бути природною частиною нашого мислення. Звичайно, є сенс думати про екологію навіть при виробництві розпилюваної пінної ізоляції, тому ми виробляємо енергозберігаючий продукт, без впливу на озоновий шар. Всі наші жорсткі теплоізоляційні матеріали виготовлені з 3000 подрібнених пластикових пляшок і не виділяють в повітря ніяких летючих органічних сполук. Адже для нас вдвічі приємніше, коли наші клієнти дякують нам не тільки за те, ЯК ми робимо свою роботу, але і за те, ЧИМ ми виконуємо утеплення стін і горища.

Для підтримки нашої екосистеми ми також взяли сторону екологічної діяльності. Наш намір полягає в тому, щоб і далі допомагати забрудненій і вмираючій природі, яка, правду кажучи, сама іноді поводиться досить несподівано.

У 2004 році трапилася катастрофа – потужний ураган пройшов через високогір’я Татри в Центральній Європі. Місцеві ліси досі не повністю відновилися від цього жаху. Навіть людські життя виявилися під загрозою, адже вітер тоді сягав понад 200 км / ч. Результат був вкрай сумний – лихо знищило надзвичайно велику територію, довжиною понад 30 кілометрів, загальною площею понад 12 000 гектарів лісу, що становить 2,5-3 мільйона кубічних метрів.

Понад сім років після цього стихійного лиха Татри поступово відновлювалися, і до нашого часу оновлено всього лише трохи менше третини зруйнованої території. Тому ми, в ICYNENE, також хочемо внести свій внесок у відродження і пожвавлення Татранской території. Ми хочемо взяти активну участь в посадці дерев, шляхом розподілу частини доходів від продажу екологічної розпилюваної пінної ізоляції на ці види діяльності. За будь-який проданий сет ICYNENE ми плануємо садити 5 нових дерев в Татрах.

Можливо, це і не такий значний внесок для Татр, але це серйозний виклик для нашої компанії. Ми неймовірно щасливі, що можемо зробити свій внесок і допомогти наступним поколінням насолодитися красою татранських лісів в серці Центральної Європи. Нам, в ICYNENE, дійсно подобається бути ЕКО. 😊