55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація

technician

Основні переваги теплоізоляції Icynene

  • Самий ЕФЕКТИВНИЙ В СВІТІ теплоізоляційний матеріал

    Економія енергії, повітрянепроникність, податливість, непроникність для водяної пари

  • теплоізоляційний матеріал нешкідливий для здоров'я І ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ

    Без органічних летучих речовин, без запаху, без впливу на озоновий шар, зменшений парниковий ефект при транспортуванні

  • СТІЙКИЙ і ДОВГОВІЧНІСТЬ теплоізоляційний матеріал

    Не осідає, не руйнується з часом, не вбирає воду, не представляє собою харчування для комах і інших організмів, гарантія 25 років

Без сумніву - кращий теплоізоляційний матеріал в світі

Чим вигідно утеплення піною, що розпилюється від Icynene?

Тепло може загубитися за рахунок конвекції (руху повітря, термічного або динамічного характеру), наприклад, якщо ви залишите вікно відкритим взимку, або якщо повітря проходить через стелю негерметичних горищних приміщень; шляхом теплопровідності (передача тепла через матеріал), наприклад, через стіни будівлі з поганою теплоізоляцією, зокрема, в області містків холоду. З цієї причини для економії енергії потрібно мати ізоляцію, добре розподілену в стінах і в покрівлі, яка забезпечить підвищену герметичність.
 
Без хорошої теплоізоляції відбуватимуться неконтрольовані втрати тепла і створиться значний тепловий дискомфорт, який потребує великих витрат на опалення. Якісна теплоізоляція також сприяє продовженню життя будівель: менше вогкості, менше проблем з конденсацією, відсутність цвілі.
 
Переваги теплоізоляції наступні: зменшення споживання енергії, яке обертається значною економією (рахунки за опалення і зменшені витрати на обслуговування), екологічні перевага (зменшення викидів CO2, зменшення загрози глобального потепління і викид газів, що впливають на озоновий шар) і поліпшення якості життя: менше шуму (шумоізоляція), зникнення цвілі і зменшення респіраторних захворювань. Опірність вогню може бути також збільшена шляхом застосування матеріалів невеликої щільності, які перешкоджають руху повітря.


Продукція компанії Icynene дозволить перекрити проникнення холодного повітря, завдяки цілому спектру нешкідливих теплоізоляційних продуктів з відкритими і закритими комірками.  

Добре утеплений будинок з правильної теплоізоляцією зберігає тепло взимку і свіжість влітку, регулюючи надходження теплого повітря відповідно. Врахуйте, що утеплення будинку сьогодні стає все більш і більш дорогим, якщо ви хочете підтримувати постійну і комфортну температуру. Компанія ICYNENE - це економічне і високоякісне енергетичне рішення. 
 
Які ж матеріали вибрати для хорошої теплоізоляції? Як тільки ви приймаєте рішення добре утеплити ваше житло, відразу з'являються кілька рішень і вибір декількох видів теплоізоляційного матеріалу. Мінеральна вата, скловолокно, овеча шерсть, деревне волокно, целюлоза - ці матеріали добре відомі, але у них є свої обмеження в застосуванні. Теплоізоляційна піна компанії ICYNENE є набагато ефективнішою, тому що перешкоджає попаданню повітря, обмежує містки холоду, не утримує вологу, а також на неї надається гарантія від виробника на 25 років. 
 
Компанія ICYNENE, світовий лідер теплоізоляційних пінополіуретанів, вже 30 років виготовляє теплоізоляційні матеріали для всіх видів будівель. Якщо ви хочете створити у себе в будинку підвищений комфорт і при цьому заощадити, наші професійні представники завжди до ваших послуг, щоб задовольнити всі ваші побажання. Телефонуйте нам без коливань.