2984 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація

Що таке розпорошується пінополіуретан?

Що являє собою поняття "розпорошується піна"? З яких компонентів складається теплоізоляція Айсінін, де і як вона використовується? Які переваги використання цього якісного теплоізоляційного матеріалу від Канадського виробника? У цьому інфографіку є відповіді на всі ці питання:

1 (2)

Порівняння традиційної теплоізоляції і розпорошується ППУ Айсінін.

Все ще хочете заощадити на якості і вибрати більш дешевий матеріал? Даний інфографіка пояснить, чому цього не варто робити!

icynene-infographic_rus

Теплоізоляційна піна і Целюлоза

Які переваги теплоізоляційної піни в порівнянні з традиційними ізолюючими матеріалами? Даний інфографіка розповість Вам про перевагу теплоізоляції Айсінін перед одним з найпопулярніших видів традиційної ізоляції - целюлозою. Використовуйте тільки якісні теплоізоляційні матеріали і забезпечите довгостроковий комфорт Вашому будинку і сім'ї!

Icyene-spray foam vs. cellulose 1

Відмінність пін з закритими і відкритими ячійками

Сумніваєтесь, який продукт підходить саме Вам? Замислюєтеся над поняттями закритих і відкритих ячейок? Не можете визначитися, який матеріал правильно використовувати для тих чи інших цілей? Дана інфографіка детально розповість про відмінності між піною з відкритими і закритими ячейками.

16-Icynene-Open Cell v Closed cell РУСС - копия