51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Чи варто поміняти теплоізоляцію підвалу в Вашому домі?

  Чи варто поміняти теплоізоляцію підвалу в Вашому домі?

  Якщо і є в Вашій оселі місце, яке ви найчастіше уникаєте, то це найімовірніше підвал. Швидше за все там сиро, або затхле повітря, або ж нестерпно холодно взимку. А, можливо, все перераховане вище відразу. Які ж є способи у домовласника збільшити простір будинку?

  Ви можете почати з поліпшення теплоізоляції вашого підвалу за допомогою піни Icynene. Використовуючи піну Icynene на стінах і стелі підвалу, Ви позбудетеся від надмірної вологості повітря, завдяки герметизації приміщення. Це допоможе запобігти утворенню грибка і цвілі, і, як наслідок, створення більш комфортного приміщення для реалізації вашого плану.

  Якщо Вас турбують наслідки повеней або просочування підземних вод, то жорстка теплоізоляційна піна Icynene найправильніший вибір, так як вона володіє водовідштовхувальними властивостями, а тому є ідеальним рішенням для підвалу. Насправді, FEMA визнала жорстку піну Icynene водостійким матеріалом. І, на відміну від традиційних видів теплоізоляції, піна Icynene не стане вологою і не просочиться водою після повеней, паводку.

  Теплоізоляційна піна Icynene також допоможе позбутися від “повітряних протікання” в Вашому підвалі, як результат, допоможе створити стійку комфортну температуру.

  І, нарешті, ви зможете здійснити задумане і створити додаткове сухе і комфортний простір для відпочинку, розваг і хобі.