51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Наскільки теплоізоляційна піна Icynene безпечна для Вашого будинку?

  Наскільки теплоізоляційна піна Icynene безпечна для Вашого будинку?

  З огляду на всю інформацію, яка стверджує, що теплоізоляційна піна безпечна для Вас, чи варто довіряти тому, що це дійсно правильний вибір для Вашого будинку? Звичайно це може заощадити Вам чимало коштів при опаленні або охолодженні будинку, але чи безпечно це для Вашої сім’ї? Коли ви вибираєте теплоізоляційну піну Icynene і ліцензованого підрядника для роботи у Вашій оселі, Ви можете бути впевнені, що нанесення піни є безпечним процесом, так як даний продукт був ретельно протестований на відповідність санітарним і гігієнічним нормам.

  Піна Icynene і завод, на якому його виготовляють, регулярно тестується і перевіряється незалежними агенціями, щоб упевнитися в безпеці і неперевершену якість продукту. Icynene є найбільш вивченої теплоізоляційної піною з доступних нині матеріалів в даному секторі, плюс вона використовується вже більше 30 років, що дає Вам впевненість в тому, що всі заявлені властивості і характеристики підкріплені не тільки дослідженнями, але і протестовані часом.

  Комплексні дослідження підтверджують, що всі реагенти Icynene повністю випаровуються і розсіюються через дві години після нанесення і дозволяє повернути вихідне якість повітря в приміщенні через 24 години. На додаток до цього, будь-які залишкові елементи в повітрі не виявляються протягом 30 днів.

  Вибираючи теплоізоляційну піну Icynene для Вашого будинку, Ви можете бути впевнені, що робите правильний і безпечний вибір!