82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Використання теплоізоляційної піни Icynene на незавершених будівельних об’єктах

  Використання теплоізоляційної піни Icynene на незавершених будівельних об’єктах

  Власники нерухомості вибирають якісну теплоізоляцію не тільки для будинку, але і для своїх приміщень під бізнес, тому теплоізоляційна піна Icynene кращий вибір. C піною Icynene ви можете заповнити всі тріщини і отвори на горищі, в підвалі і в інших незавершених приміщеннях.
  Природно, робота з теплоізоляційної піною Icynene повинна проводитися ліцензованими спеціалістами,які є професіоналами в своїй справі і допомогли тисячам власникам нерухомості вдосконалити теплоізоляцію і герметизацію приміщень.
  Утеплення піною може зайняти кілька днів, в залежності від розмірів приміщення, але вигода від її застосування буде тривати роками. Насправді, теплоізоляція повністю окупає себе протягом 3-4 років, так як рахунки за опалення або охолодження приміщень значно скорочуються.
  Піна Icynene допомагає запобігти протяги, які не рідкість у багатьох будівлях. Теплоізоляція у вигляді розширюється піни найбільш ефективна при наявності невеликих отворів, тріщин і пористих матеріалів.
  Фахівці із застосування піни застосовують продукт на стелях, підлогах, стінах і в важкодоступних місцях. Теплоізоляційна піна Icynene прослужить вам багато років, не потребує обслуговування і, безсумнівно, є кращим вибором в розмаїтті матеріалів для теплоізоляції приміщень.