82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Осінь – ідеальний час для поліпшення теплоізоляції

  Осінь – ідеальний час для поліпшення теплоізоляції

  Звичайно, Ви помітили, що з моменту приходу осені в будинку стало прохолодніше. Ви перестали ходити босоніж, і все частіше Вам потрібен светр, щоб не замерзнути. Осінь – саме та пора, коли варто зайнятися поліпшенням або установкою теплоізоляції.
  Компанія Icynene зможе запропонувати вам оптимальне рішення! Ви можете задатися питанням: «Чому я повинен використовувати теплоізоляцію?» І для цього існує безліч причин, але основна з них – це здатність піни від Icynene створювати ефективний повітряний бар’єр.

  Завдяки тому, що піна від компанії Icynene розширюється за кілька секунд після нанесення, вона здатна заповнити всі прогалини і тріщини в стіні, чого традиційна пеноізоляція зробити не може. Дана здатність допомагає зменшити кількість холодних мостів, що безумовно зробить Ваш будинок більш комфортним для всіх членів сім’ї. Використання піни від Icynene є ідеальним способом створити повітряний бар’єр, про який згадувалося раніше, а також зменшити рух повітря (протягів), що, відповідно, впливає на зменшення рахунків за опалення взимку.
  Вибираючи товар від Icynene, Ваші вкладення себе окупають за три роки.
  Знайдіть ліцензійну піну від компанії Icynene у Вашому регіоні і дізнайтеся ще більше причин, чому варто зупинити свій вибір на Icynene http://www.h2foam.ua