82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Чому пасивний будинок ідеальний варіант для зими

  Чому пасивний будинок ідеальний варіант для зими

  Чи замислювалися Ви про те, що Ваш будинок може стати джерелом дискомфорту взимку – можливо, через протяги або через те, що ви намагалися не витрачати занадто багато грошей на опалення будинку, який все одно ніколи не нагрівається. Якщо це так, то робота над перетворенням вашого будинку в «пасивний будинок» може бути саме тим, що вам потрібно, не тільки для зручності вашої родини, а й для того, щоб допомогти вам заощадити гроші.

  Пасивний будинок поєднує в собі безліч переваг, які однозначно перетворять ваш будинок в комфортне і тепле житло навіть в найхолодніші місяці. Ось кілька причин для рішення в сторону перетворення вашого будинку:

  Відсутність теплового моста. Більшість будівель мають теплові мости десь в будові будівлі, який може бути джерелом теплопередачі. Це сприяє появі теплових мостів в вашому домі, коли температура зовні падає.

  Високоефективна ізоляція. Ізоляція, яка високо цінується за її здатність захищати від холоду і спеки, також як і захищає від проникнення вологи в будинок. Теплоізоляція ППУ піною Icynene є ідеальним вибором для чудовою теплоізоляції і герметизації вашого будинку, що підвищує енергоефективність і, як результат, комфорт у вашому домі.

  Герметизація. Дана властивість може бути досягнуто завдяки високоефективній ізоляції і призводить до скорочення протягів, що робить ваш будинок більш комфортним, навіть в самі вітряні дні.

  Звертайтеся до ліцензованого підряднику по теплоізоляції Icynene в вашому регіоні, щоб дізнатися більше причин, чому Icynene – ідеальний вибір, для створення пасивного будинку або будь-якого іншого проекту.

  Leave a comment

  Required fields are marked *