• Icynene е визнаним “Провідним партнером-виробником” 2017 року

  Icynene е визнаним “Провідним партнером-виробником” 2017 року

  Компанія Icynene була визнана співтовариством Builder одним з її провідних партнерів в області виробництва в 2017 році. Нагородження відбулося під час 13-го щорічної  наради Builder Partnerships на Міжнародній будівельній виставці 2018 року в Орландо, штат Флорида.

  «Icynene стала членом партнерських відносин з Builder в 2016 році і відразу ж почала відкривати нові можливості для архітекторів і дизайнерів, допомагаючи їм зрозуміти наслідки змін енергоефективного будівництва», – сказала Моніка Вітон, генеральний директор Builder Partnerships. «Icynene є лідером в сфері наукових досліджень в галузі будівництва житлових і комерційних будівель, і вони готові поділитися своїми знаннями і дослідженнями з клієнтами, щоб досягти економічної ефективності за допомогою теплоізоляції приватного будинку або комерційного приміщення», – сказала Вітон. «Їх прихильність у підтримці клієнтів є величезним прикладом того, яку цінність наші партнери-виробники приносять будівельникам-учасникам Builder Partnerships».

  Стівен Крауч, віце-президент по будівельним компаніям Builder, сказав, що Icynene «проклав шлях для впровадження пінополіуретану в якості найкращого засобу теплоізоляції для багатьох будівельників по всій галузі. Незалежно від розміру будинку або місця застосування ППУ, команда фахівців з продажу та будівництва Icynene намагається допомогти будівельникам досягти найкращих результатів ».

  Icynene має честь бути визнаним Builder Partnerships. Уже другий рік поспіль Builder Partnerships нагороджує Icynene. У 2017 році Icynene був визнаний кращим новим партнером по виробництву.

  Icynene працює, щоб забезпечити найкориснішим членів Партнерства Builder Partnerships за допомогою надання освітніх програм і програм підтримки.

  Leave a comment

  Required fields are marked *