• Теплоізоляція Вашого будинку

  Теплоізоляція Вашого будинку

  Якщо і є необхідні оновлення в вашому домі, то це теплоізоляція. Температура за вікном і в будинку почала падати? Вологість і вогкість в будинку? І живі спогади як важко від цього позбутися після минулої зими? Тоді єдиний вихід для вас – інвестиція в теплоізоляцію ППУ піною Icynene.
  Самі дві найважливіші речі, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, яка теплоізоляція повинна бути встановлена ​​- це довговічність і ефективність. Теплоізоляція з традиційних матеріалів, таких як целюлоза або скловолокно, може бути досить гарною в короткостроковій перспективі, але що станеться, якщо ваша дах почне текти? Вода, яка просочується в ваш будинок, може потенційно пошкодити традиційні теплоізоляційні матеріали, викликаючи їх намокання і провисання, відкриті простори, які більше не ізольовані і стають живильним середовищем для цвілі і грибка.

  На відміну від традиційних ізоляційних матеріалів, ППУ теплоізоляція, така як Icynene, може допомогти зменшити проникнення води і вологи в ваш будинок. Крім того, ізоляція Icynene гарантує довговічність герметизації і, як наслідок, комфорт на все життя вашого будинку, що дає вам душевний спокій, що ваші інвестиції коштували того!

  Leave a comment

  Required fields are marked *