1976 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • 3 причини чому Icynene ідеальний засіб для створення пасивного будинку

  3 причини чому Icynene ідеальний засіб для створення пасивного будинку

  Побудова пасивного будинку – це клопітний і складний, але корисний захід. Хоча немає ніяких жорстких правил для створення пасивного будинку, щоб ваш будинок був сертифікований як пасивний, вам необхідно дотримуватися певних стандартів. Теплоізоляція спрей-піною, наприклад, Icynene, може допомогти забезпечити відповідність багатьох з цих стандартів.

  наприклад:

  Ізоляція спрей-піною, така як Icynene, є високоефективною ізоляцію, що потрібно для пасивної сертифікації будинку. Це означає повну герметизацію внутрішнього простору будівлі.

  Ізоляція ППУ піною Icynene створює ефективний повітряний бар’єр скрізь, де він застосовується, дозволяючи вашому будинку відповідати стандарту повітронепроникності, який потрібно в пасивному будинку.

  Теплоізоляція Icynene, зокрема, гарантує комфорт і ізоляцію на весь термін служби будинку, де вона застосована. Це не є вимогою для пасивного будинку, але це зменшує довгострокові витрати, пов’язані зі створенням пасивного будинку.

  Зрештою, є багато інших причин, щоб вибрати теплоізоляцію Icynene, але його здатність допомагати створювати енергоефективний будинок, безумовно, робить його відмінним вибором для тих, хто хоче отримати пасивну сертифікацію будинку.

  Leave a comment

  Required fields are marked *