2516 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • 4 Переваги теплоізоляційної піни Icynene

  4 Переваги теплоізоляційної піни Icynene

  Існує безліч переваг ППУ теплоізоляції, про яку ви, ймовірно, чули: енергоефективність, допомога в зменшенні протягів, але є кілька менш відомих переваг, які іноді не беруть до уваги.

  ППУ теплоізоляція може допомогти збільшити звукоізоляцію. Що це означає для вас? Це означає, що ви з більшою ймовірністю зможете заснути в спокої, в той час як ваша дитина пізно лягає, граючи у відеоігри в сусідній кімнаті.

  Теплоізоляція Icynene може допомогти зіграти певну роль у зменшенні кількості алергенів, які можуть проникнути в ваш будинок. Створюючи ефективну повітряну ізоляцію всюди, де вона застосовується, може допомогти зменшити кількість пилку і пилу, які можуть проникнути в будинок через невеликі щілини і отвори в вашому домі.

  Спрей-піна Icynene може допомогти вам підібрати «правильний режим» роботи ваших опалювальних приладів або кондиціонування повітря. Ви будете приємно здивовані зменшенням витрат на обігрів і охолодження будинку, тому що відсутність повітряних витоків позбавить вас від необхідності додавати температуру взимку або збільшувати охолодження будинку влітку.

  Ізоляція піною може допомогти зменшити ймовірність пошкодження вашого будинку від затоплення. Навесні дуже поширена проблема проникнення води в підвал вашого будинку, що безсумнівно псує мікроклімат вашого будинку, так як вологість і зростаючий грибок ні до чого доброго не приводять. Теплоізоляція з закритими осередками Icynene допоможе вам раз і назавжди позбутися від цієї проблеми в підвалі вашого будинку.

  Зверніться до ліцензованих підрядників Icynene для вирішення ваших проблем з теплоізоляцією

  Leave a comment

  Required fields are marked *