2516 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Чи можна утеплити будинок ппу піною самостійно?

  Чи можна утеплити будинок ппу піною самостійно?

  Пошук кращої теплоізоляції для вашого будинку, коли ви знаєте, що ваш будинок не настільки енергоефективний, як може бути, може зайняти багато часу на пошуки того самого матеріалу. Може виникнути спокуса просто взяти справу в свої руки, підбираючи комплект з ппу піни і розпилювача з місцевого магазину побутової техніки або улюбленого веб-сайту, але ви повинні подумати двічі, перш ніж робити це самостійно.

  Ось дві причини, чому ви не повинні використовувати теплоізоляцію що напилюється самостійно:

  Це може бути дорожче, в довгостроковій перспективі.

  Однією з проблем з встановлення ізоляції з ППУ є те, що є досить високий шанс, що ви в кінцевому підсумку пропустіть якісь поверхні, навіть не усвідомивши цього. Це пов’язано з тим, що більшість людей не знайомі з докладною будовою свого будинку, і не знають всіх місць, де можуть залишатися мiсця простору або щілини. В даному випадку, ліцензований підрядник Icynene навчається саме тому, щоб мати можливість використовувати ППУ теплоізоляцію, щоб розуміти як усувати ті місця, де може виникнути витік повітря.

  Що ж відбувається, коли ви робите теплоізоляцію самостійно? Ви можете пропустити місця з витоками повітря і, як наслідок, ваш будинок залишається неенергоефективним і продовжує витрачати ваші гроші на обігрів і охолодження будинку. Згодом вам може знадобитися видалити і замінити цю теплоізоляцію, витративши більше грошей і часу на проект, за допомогою ліцензованих підрядників Icynene.

  Використовувати ППУ піну – небезпечно.

  Ви не можете гарантувати роботу обладнання, коли встановлюєте теплоізоляційну піну на поверхню, ви не зрозумієте чи правильно відбувається процес затвердіння, а найголовніше, ви можете пошкодити своє здоров’я при самостійній роботі з ППУ ізоляцією. Якщо ви не фахівець з нанесення ППУ піни Icynene, дуже рекомендуємо вам звернутися до фахівців, так як ваше здоров’я і благополуччя не варті тих витрат, які можуть виникнути після самостійного застосування піни, наприклад, видалення та встановлення нової теплоізоляції.

  Краще працювати з ліцензованим підрядником Icynene, який пройшов ретельну підготовку і сертифікацію при підготовці та встановленні  ізоляційної піни. Ці підрядники використовують тільки найсучасніші методи нанесення, найсучасніші машини, які відкалібровані для встановлення теплоізоляційних матеріалів Icynene, а також у вас є команда експертів, які можуть допомогти, якщо ваш підрядник Icynene зіткнеться з труднощами в процесі нанесення.

  Leave a comment

  Required fields are marked *