2516 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Що таке VOC ?

  Що таке VOC ?

  VOC – також відомі як летючі органічні сполуки – визначаються як гази, які виділяються певними матеріалами, незалежно від того, чи знаходяться вони в твердій або рідкій формі і можуть містити різні хімікати. Згідно EPA, VOC зазвичай мають більш високі концентрації в приміщенні, в деяких випадках до 10 разів вище, ніж концентрації на відкритому повітрі. Ці викиди можуть мати різні рівні короткострокового і довгострокового впливу на здоров’я. В даний час споживачі стають більш обізнаними про VOC і їх вплив на людей. В результаті споживачі отримали більш глибоке уявлення про різні типи продуктів, доступних на ринку, і вибирають продукти, які ідентифікуються низьким вмістом VOC.

  Де знайдені VOC?

  EPA заявляє, що VOC можна знайти в ряді побутових продуктів і матеріалів з фарб, детергентів, аерозолів (наприклад, дезодорантів), засобів для чищення, пестицидів, ремісничих матеріалів, офісного обладнання, меблів та будівельних матеріалів, включаючи теплоізоляцію. Ви можете знайти багато з цих повсякденних побутових матеріалів та продуктів після швидкого пошуку в своєму будинку.

  Вплив на людей від VOC може відрізнятися, в залежності від хімічної речовини і тривалості впливу і рівня викидів VOC. Ефекти можуть включати подразнення носа і горла, нудоту, запаморочення і головний біль на додаток до інших ефектів.

  Через вплив VOC на здоров’я людей, багато виробників зробили кроки для зниження впливу VOC. Наприклад, лакофарбова промисловість дуже активно займається розробкою фарб і лаків, які вважаються з низьким вмістом VOC. Ці активні дії виробників допомагають споживачам дізнаватися що таке VOC, і як вони можуть зменшити їх вплив на такі викиди.

  Як зменшити вплив VOC

  EPA пропонує споживачам ряд рекомендацій щодо зниження впливу VOC. Існує кілька рекомендацій, в тому числі:

  • Не змішуйте вироби разом
  • Збільште вентиляцію при використанні продукту
  • Купуйте тільки в тих кількостях, які будуть використовуватися негайно
  • Не зберігайте відкриті контейнери
  • Вивчайте продукт і використовуйте відповідно до заходів обережності
  • Зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці

  Як індустрія теплоізоляції ППУ реагує на VOC?

  Як і в лакофарбової промисловості, індустрія теплоізоляції реагує на VOC і розробляє продукти, які вважаються з низьким вмістом VOC. Icynene, лідер в області ППУ теплоізоляції, працює більше 30 років для розвитку напиляемой теплоізоляції. Лідерство Icynene в галузі зумовила розробка різних ізоляційних ППУ продуктів, в тому числі Icynene H2Foam Lite, Icynene H2Foam Forte і Icynene Icyfoam Select. Кожен з цих продуктів ідентифікується як матеріал з низьким вмістом VOC. І ми не зупиняємося; хіміки і будівельники з Icynene продовжують розробляти нові продукти для задоволення часто мінливих потреб сучасного комерційного і житлового будівництва, а також вимог архітекторів, будівельників і домовласників. Крім того, ізоляційні матеріали Icynene відповідають критеріям Школи співробітництва для високопродуктивних шкіл (CHPS).

  В результаті інновації Icynene «low VOC», домовласники можуть увійти в будинок або в будинок вже через дві години, а в деяких випадках через 1 годину після нанесення піни і після активного вентилювання.

  Leave a comment

  Required fields are marked *