51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • 3 причини чому енергоефективний будинок – це дорога до майбутнього

  3 причини чому енергоефективний будинок – це дорога до майбутнього

  Що спадає на думку, коли ви думаєте про енергоефективні будинки? Ви дивіться на свій нинішній будинок і вважаєте, що ніколи не зможете дозволити собі зробити його дійсно енергоефективним?

  Є багато невеликих кроків, які ви можете зробити, щоб допомогти підвищити енергоефективність вашого будинку, включаючи заміну існуючої теплоізоляції на таку як Icynene. Однак ця стаття покликана допомогти вам зрозуміти, чому так важливо розглянути ці початкові кроки.

  Ось три причини, за якими енергозберігаючі будинки – це шлях в майбутнє:

  Початкові інвестиції, які ви робите. Гроші іноді можуть бути стримуючим фактором, коли справа доходить до поліпшення вашого будинку. Навіщо витрачати більше грошей, щоб замінити щось, що вже працює? Але коли справа доходить до більш енергоефективних альтернатив, ви навіть не можете зрозуміти, скільки грошей ви могли б заощадити.

  Ви вносите свою лепту, щоб допомогти зменшити викид парникових газів. Якщо ви вважаєте, що, оскільки ви всього лише одне домашнє господарство, ви не можете вплинути на загальні викиди вашого міста, області або країни, уявіть, що станеться, якщо всі подумають про одне й те ж. Реальність така, що кожен день ми можемо зменшувати наш екологічний слід, завдяки модернізації наших будинків.

  Ваш будинок буде більш комфортним. Іноді це перевага забувається в метушні. Подумайте про те, що завдяки герметизації будинку відсутні витоки і протяги і як результат більш стабільна температура всередині будинку. Крім того, використання ізоляції, такий як ППУ теплоізоляції Icynene, може зменшити передачу звуку по повітрю, роблячи ваш будинок більш спокійним. Хто цього не хоче?

  Незалежно від того, чи хочете ви інвестувати в новий будинок або модернізувати свій  будинок, вибираючи високоефективну ізоляцію і замінюючи більш високі енергоспоживаючі пристрої більш енергоефективними, це всього лише кілька способів, які ви можете використовувати в цілях підвищення енергоефективності.

  Саме завдяки невеликим крокам в енергоефективності ми зможемо зберегти нашу Планету і дозволити нашим онукам жити на чистій Землі!

  Leave a comment

  Required fields are marked *