806 посаджених дерев
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Більше інформації
 • Екосертифiкацiя Icynene

  Екосертифiкацiя Icynene

  А чи знали Ви, що продукція компанії Icynene має безліч сертифікатів з безпеки і екологічності продукції? Теплоізоляційна піна Icynene має екосертіфікат “Зелений журавлик”, що зайвий раз підтверджує його безпеку для людини і навколишнього середовища.

  Піна Icynene і завод, на якому його виготовляють, регулярно тестується і перевіряється незалежними агенціями, щоб упевнитися в безпеці і неперевершену якість продукту. Icynene є найбільш вивченої теплоізоляційної піною з доступних нині матеріалів в даному секторі, плюс вона використовується вже більше 30 років, що дає Вам впевненість в тому, що всі заявлені властивості і характеристики підкріплені не тільки дослідженнями, але і протестовані часом.

  Комплексні дослідження підтверджують, що всі реагенти Icynene повністю випаровуються і розсіюються через дві години після нанесення і дозволяє повернути вихідне якість повітря в приміщенні через 24 години. На додаток до цього, будь-які залишкові елементи в повітрі не виявляються протягом 30 днів.

  Вибираючи теплоізоляційну піну Icynene для Вашого будинку, Ви можете бути впевнені, що робите правильний і безпечний вибір!

  Leave a comment

  Required fields are marked *