82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Чи Ви і Ваш дом готові до зими?

  Чи Ви і Ваш дом готові до зими?

  З початком грудня в Північній півкулі почалася метеорологічна зима – мінусові температури навіть вдень і крижаний вітер вже доставляють нам деякі незручності.

  Будівля, що продувається?
  Сильний і холодний вітер може дуже швидко охолодити ваш будинок. На жаль, найбільш поширена причина поганої теплоізоляції будівлі – це помилки виконавців при нанесенні, а також похибки в розрахунку ізоляційного матеріалу, через які утворюються прогалини в ізоляційному шарі. Це призводить до великих витоків повітря, що викликає холодні протяги у приміщеннях, а отже, необхідно підвищувати температуру обігрівальних приладів. На жаль, це призводить до збільшення витрат на опалення. Але найгірше те, що протяги при цьому не зникнуть.

  Розпилювана ППУ теплоізоляція
  У випадку ізоляційної розпилюваної піни, такої як Icynene, вищеописані проблеми перестануть бути вашою турботою, тому що наш теплоізоляційний матеріал розширюється, заповнюючи все прогалини і отвори, створюючи повітряний бар’єр в будинку і дозволяючи вам насолоджуватися комфортним будинком навіть під час найсильніших снігових бурь. Ізоляція з поліуретану забезпечує високу герметичність будівлі, що сприяє високому рівню теплового комфорту і зниженню витрат на опалення будинку.

  До того ж, наші підрядники проходять спеціальний тренінг від компанії-виробника і отримують відповідний сертифікат, завдяки чому проблема помилок при нанесенні теплоізоляції зводиться до нуля.
  Знайдіть виконавця у своєму регіоні ICYNENE, щоб дізнатися більше причин для вибору розпилюваної піни ICYNENE.

  Мапа з виконавцями компанії – за посиланням.

  Leave a comment

  Required fields are marked *