82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Термомодернізація мансарди

  Термомодернізація мансарди

  Якщо минулої зими кімнати, розташовані на Вашій мансарді були “не найприємнішими” кімнатами в будинку (їх було важко нагріти і вони швидко охолоджувалися), то, можливо, прийшов час замінити вашу ізоляцію на теплоізоляційну розпилювану піну? Таку, наприклад, як ICYNENE H2Foam Lite. Зрештою, мова не тільки про комфорт мешканців будинку, але і про значну економію на рахунках за його опалення.

  З чого почати?

  Першим вашим кроком має стати пошук ліцензованого підрядника теплоізоляції ICYNENE в вашому регіоні (посилання на карту). Наші авторизовані підрядники є сертифікованими і досвідченими фахівцями в області теплоізоляції, тому вони підходять до кожного проекту індивідуально, щоб знайти найкраще рішення для вас і вашого будинку.

  Найвища якість ізоляції

  Термомодернізація мансарди, здійснювана ліцензованими підрядниками ICYNENE, є гарантією найвищої якості теплоізоляції. Всі авторизовані підрядники Канадської теплоізоляції Айсінін проходять ретельну підготовку і тести перед отриманням ліцензії на утеплення нашою продукцією. Вони працюють на обладнанні найвищого класу для розпилення пінополіуретану, що в поєднанні з унікальними властивостями піни ICYNENE забезпечує здатність виконувати ізоляцію навіть у найхолодніші пори року (до -30 ° С).

  Термомодернізація мансарди або горища (а також інші види теплоізоляції нашим продуктом) може бути здійснена різними способами, тому наші підрядники обов’язково проконсультують вас і запропонують найкраще рішення для вас і вашого будинку.

  Не соромтеся звертатися до наших ліцензованих підрядників, позначених на карті!

  Leave a comment

  Required fields are marked *