2984 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Новий рік – Нові Сертифікати!

  Новий рік – Нові Сертифікати!

  Настав Новий 2019 рік, а разом з ним і безліч нових можливостей для розвитку бізнесу та нашого продукту. Але одна річ залишається незмінною – це сертифікація наших авторизованих підрядників.

  Уповноважені фірми-підрядники Icynene – це кваліфіковані фахівці, які оснащені машинами вищої якості для нанесення розпилюваної ізоляції, а також мають відповідні навички правильного виконання робіт. Не будемо приховувати, що запорука успіху – це не тільки гарне обладнання для нанесення. Будуть потрібні величезні знання і досвід, щоб виконати надійну ізоляцію і підтримувати високу якість обслуговування.

  Як і щороку, наші авторизовані підрядники проходять сертифікацію. Перевіряються теоретичні знання в області зберігання матеріалів, правил безпеки, підтримання відповідних параметрів обробки в переважаючих умовах, а також при роботі розпилювальної машини. Після теоретичної частини, наші уповноважені підрядники проходять практичний іспит в нашому навчальному центрі, де якість їх роботи з ізоляцією знаходиться під повним контролем.

  Компанія Icynene надає на свої продукти 25-річну гарантію і видається індивідуально кожному клієнту уповноваженим підрядником.

  Ми гарантуємо нашим клієнтам, сьогоднішнім і майбутнім, що наші авторизовані підрядники були перевірені і отримали сертифікацію ICYNENE на ізоляцію нашою продукцією!

  Контакти та адреса представника у Вашому регіоні Ви знайдете у нас на карті.

  Утепление дома, бизнес утепление, качественный утеплитель, теплоизоляционная пена, дистрибьютор теплоизоляции, возможности для бизнеса

   

   

  Leave a comment

  Required fields are marked *