55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Новий рік, нові випробування. В цьому році ми поставили собі нову мету – підтримувати природу і екологію!

  Новий рік, нові випробування. В цьому році ми поставили собі нову мету – підтримувати природу і екологію!

  На початку минулого тижня ми знову (що вже стало фірмовою традицією) провели зустріч в нашому європейському навчальному центрі в Празі, щоб оцінити результати минулого року, а також досягти загальної згоди про наші плани на проведення нових екологічних проектів.

  У 2019 ми зіткнемося з новими випробуваннями. Крім робочих заходів, ми поставили екологічні проекти в якості нашої основної мети. В результаті зустрічі в Празі кожен з нас погодився з тим, що для нашої природи буде корисно, і навіть необхідно, садити по 5 нових дерев за кожен проданий комплект теплоізоляції розпилюваною піною фірми Icynene.

  Ми впевнені, що в кінці 2019 року, коли прийде час давати оцінку його результативності, ми зможемо заявити, що нам вдалося посадити тисячі нових дерев в горах Татри, в центрі Центральної Європи. І з цієї рішучістю і впевненістю в успіху ми покинули Прагу з посмішкою на обличчях 😊.

  Також, в Празі ми не забули нагородити наших найуспішніших колег. Бельгійський і Голландський підрозділ Icynene на чолі з Йоррітом Босмою було нагороджено премією 2018 року за найвищу кількість проданих комплектів теплоізоляції, а нагорода за кращу побудову продажів досталася Леоніду Ельберту, який просуває наш бізнес на всьому ринку Східної Європи.

  Наступного року церемонія нагородження наших найуспішніших співробітників в Празі буде ще більш результативною, адже ми також збираємося нагородити тих співробітників, які посадять найбільшу кількість дерев в Татрах.

  Leave a comment

  Required fields are marked *