55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Екологічно чистий теплоізоляційний матеріал – тепер ми підтримуємо природу ще більше!

  Екологічно чистий теплоізоляційний матеріал – тепер ми підтримуємо природу ще більше!

  Гори Татри – одна з найцінніших природних перлин в Центральній Європі. Завдяки своїй богатій фауні і флорі провідна британська екологічна платформа «The Ecologist» оцінила Татри як один з десяти кращих природних парків Старого Континенту. Їх вигідне розташування в самому серці Європи є причиною їх постійно зростаючої популярності.

  Проте, Мати Природа часто посилає Татрам важкі часи. Два роки тому погодні умови коштували їм знищення майже 2000 дерев. До сьогоднішнього дня багато хто пам’ятає саму руйнівну природну катастрофу, яка сталася в Татрах, хоча пройшло вже 15 років. Рано вранці 20 листопада 2004 року майже 12 000 гектарів лісу зрівняв з землею страшний ураган. Швидкість вітру тоді досягла 200 км на годину. Для наочності, уявіть ліс розміром 10 х 12 км, знищений вщент. Саме такою була величина катастрофи 2004 року. Така територія становить приблизно 20% всієї території гірського хребта Татри.

  Ми, в Icynene, вважаємо, що правильним вибором буде взяти напрямок у бік підтримки природи та екології. І вже протягом довгого часу ми застосовуємо цю концепцію, будучи екологічно чистим теплоізоляційним матеріалом для утеплення будинку. Наші енергоефективні ізоляційні пенополиуретановие продукти високо оцінені в більш ніж 30 країнах світу. Проект і формула теплоізоляційної піни розробляється в Канаді, країні, половина території якої вкрита лісами, які становлять 10% від загальної площі лісів світу.

  Таким чином, ми вирішили підтримати цю частину європейської екосистеми нашою активною участю в посадці дерев. Ми збираємося пожертвувати частину нашого прибутку від екологічно чистих ізоляційних пінополіуретанових матеріалів для посадки дерев, щоб дозволити майбутнім поколінням споглядати цю природну, натуральну красу.

  Підтримайте природу – замовте утеплення будинку теплоізоляцією від Айсінін! Список наших представників ви знайдете на карті.

  Leave a comment

  Required fields are marked *