3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Blower Door Test – Тест на герметичність, найновша технологія визначення герметичності будівель!

  Blower Door Test – Тест на герметичність, найновша технологія визначення герметичності будівель!

  Чи відомо Вам, що для проведення комплексного енергоаудиту недостатньо одного тепловізора? Адже для проведення якісного тепловізійного обстеження має бути присутня різниця температур в приміщенні і на вулиці біля 10 * C градусів Цельсія. Також, Теплоаудит неможливий в теплу пору року.

  Бувають ситуації, коли в безвітряну погоду все добре, а у вітряну погоду з’являються неприємні протяги. Це пов’язано з нещільностями в стінах або перекриттях. Виявити такі випадки допомагає тест на повітропроникність будівлі.

  Спеціальне обладнання, так звані аеродвері (Blower Door), набір датчиків і програмних продуктів, дозволяють провести такий тест.


  Аеродвері встановлюються в ваш дверний отвір, а всі вентиляційні та димові канали щільно закриваються.
  Установка створює надлишковий тиск у приміщенні, а датчики в цей час вимірюють кількість повітря, яке проникає з дому. Вимірювання дають нам можливість виміряти ступінь витоків повітря.
  Так, наприклад, для повністю герметичної будівлі буде ідеальним показник 0,6 повітрообміну при тиску 50 Ра. на годину. (Згідно, стандарту n50)

  Найбільш ефективно проводити дане дослідження до проведення оздоблювальних робіт, в цьому випадку усунення недоліків коштує мінімум коштів.

  Проводити обстеження герметичності будинку можна в будь-яку пору року!

  Наші підрядники з України та Литви мають цієї рідкісної технологією. Знайдіть їх на карті!

   

   

  Leave a comment

  Required fields are marked *