2516 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Теплоізоляція: “захист Вашого будинку” або “запрошення для комах”?

  Теплоізоляція: “захист Вашого будинку” або “запрошення для комах”?

  Ваш будинок привертає небажаних гостей? І мова зовсім не про тих, які приходять через вхідні двері.

  У міру того, як настає теплий сезон, нерідко можна помітити нашестя комах і шкідників. А в більш серйозних випадках, вони можуть завестися в стінах, на горищі або даху. Структура будинку і те, що знаходиться між вашими стінами, горищем і дахом, можуть залучати комах і створювати ідеальне середовище для гнізд.

  Щоб тварі і істоти не з’являлися, спочатку двічі перевірте свій будинок на наявність тріщин або дірок в фундаменті, стінах і вентиляційні отвори. До речі, для цих цілей ідеально підійде енергоаудит будинку за допомогою технології Blower Door Test, яким, наприклад, володіють наші підрядники з України та Литви.

  Обов’язково усувайте ці недоліки якомога швидше, щоб запобігти потраплянню комах в Ваш будинок. Величезну роль в питанні захисту від шкідників також грає теплоізоляція будинку. У багатьох старих будинках в якості утеплювача використовувалися такі матеріали, як мінвата, скловолокно та целюлоза. Ці типи матеріалів не тільки залишають за собою зазори і отвори (оскільки не заповнюють важкодоступні місця), але також часто є відмінним місцем для комах, використовуються ними для гнізд і навіть служать джерелом їжі.

  Більш досконала теплоізоляція, така як розпорошувана піна, не тільки розширюється до 100 разів при нанесенні, заповнюючи кожен куточок в ваших стінах, вона не провисає, не осідає і не представляє ніякої харчової цінності для гризунів або шкідників. Спосіб, яким матеріал розширюється і зберігає свою форму, також ускладнює формування гнізд для гризунів і інших тварин.

  Ось ще кілька порад, які можуть допомогти Вам уникнути попадання шкідників в будинок:

  1. Часто на порядку денному у нас бувають ремонт або реконструкція, а також благоустрій будинку. Намагайтеся розміщувати різні посадки і озеленення подалі від будинку, оскільки вони створюють більш легкий шлях потрапляння в будинок шкідників. Переконайтеся, що будь-які відходи утилізуються, щоб не привертати жуків і термітів. Також усуньте будь-які  труби, що протікають, а також прилади та крани, бо стояча вода приваблює комарів.

  2. Витратьте час на огляд домашніх тварин, перш ніж вони потраплять в будинок, адже настає сезон бліх і кліщів, а швидка перевірка позбавить всіх в родині від майбутніх проблем зі здоров’ям і неприємних зустрічей зі шкідниками.

  3. Навесні і влітку ми все частіше влаштовуємо “посиденьки” на задньому дворі або патіо, готуємо і вживаємо їжу поза кухнею. Постарайтеся приділити увагу чистоті всередині і навколо Вашого будинку, трохи частіше прибирати і протирати поверхні.

  4. І, звичайно ж, переконайтеся, що теплоізоляція в Вашому домі дійсно є матеріалом високої якості! Повірте нашому досвіду – інвестиції в якість варті свого. Адже це, в першу чергу, здоров’я Вашої родини!

  Гостями у Вашому домі повинні бути тільки Ваша сім’я і друзі. Слідуючи цим простим крокам, в цьому сезоні Ваш будинок стане дійсно Вашим будинком, а не притулком для комах.

  Ознайомтеся докладніше з нашими матеріалами!

  теплоизоляционный материал, теплоизоляция, утепление для домов, утепление стен, утепление крыш, теплоизоляция кровли

  Leave a comment

  Required fields are marked *