82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ З ВІДКРИТИМИ І ЗАКРИТИМИ КОМІРКАМИ

  ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ З ВІДКРИТИМИ І ЗАКРИТИМИ КОМІРКАМИ

  Коли справа стосується розпилюваної теплоізоляції, дуже важливий вибір правильного продукту, що підходить саме під Ваш проект. Порівняння переваг теплоізоляційної розпилюваної піни з закритими і відкритими комірками дозволить Вам визначити різницю і вибрати відповідний продукт для Вашого будинку.
  Отже, який же продукт підійде саме для Вас?

  Теплоізоляція з відкритими комірками

  Також відома як розпилювана піна низької щільності, наприклад, H2Foam Lite, вона має текстуру, схожу на спонж. Саме структура відкритих осередків забезпечує гнучкість піни.
  Ідеально підходить для утеплення стін, стель і фундаменту, є повітронепроникною, тим самим допомагаючи зменшити витоки повітря, але проникна для вологи, що допомагає контролювати рух вологи.

  Теплоізоляція з закритими комірками

  Тверда піна середньої щільності з високим значенням R (стійкість до впливу теплового потоку) на дюйм, наприклад, H2Foam Forte.
  Ідеально підходить для тривалих нанесений в комерційних будівлях, для невеликих просторів, що вимагають великого значення R (наприклад, фундамент) або в місцях великого скупчення вологості. Насправді, FEMA класифікує піну з закритими осередками як водостійкий матеріал.

  Якщо питання про вибір типу розпилюєваної піни для утеплення будинку так і залишається для Вас без відповіді, ми запрошуємо Вас зв’язатися з нашими авторизованими підрядниками за цим посиланням, які підберуть відповідну ізоляцію для ваших потреб.

  Leave a comment

  Required fields are marked *