82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Теплоізоляція пасивного будинку

  Теплоізоляція пасивного будинку

  Енергозбереження! У сучасному світі цей гучний термін став вкрай актуальним. Люди всіх країн прагнуть до економії бюджету на рахунках за опалення, а пасивний будинок – один з надійних методів економії.
  В Європі будівництво таких будинків зустрічається вкрай часто, а ось в країнах колишнього СНД це поки нововведення, яке має величезні перспективи для розвитку.

  Пасивний будинок – це будинок, споживання енергії якого не перевищує 15 кВт * год / м2 на рік. В Євросоюзі з 2019 року діє директива про енергетичну ефективність в будівельній галузі, згідно з якою будинку з більш високим енергоспоживанням будуватися більше не будуть.

  Зима в нашій кліматичній зоні – це саме енергетично і фінансово затратна пору року. Таку ситуацію посилюють численні витоки повітря з будівель. Найпопулярніші місця витоків повітря – стіни, вікна, щілини, вентиляції. Саме через витоки повітря злітають рахунки за опалення, адже їх потрібно постійно поповнювати. Найнадійніший спосіб знизити енергоспоживання, з чого і починається будь-який енергоаудит – це виявлення місць витоків повітря і їх ліквідація.
  В основі пасивного будинку лежить принцип використання альтернативних джерел енергії – акумульованої сонячної енергії, електроприладів і енергія людей.

  Якими ж способами можна створити пасивний будинок?

  1. Збереженням тепла (вищевказані методи)
  2. Теплоізоляція для будинку найвищої якості і герметизація конструкцій.
  3. Залучення досвідчених архітекторів для планування орієнтації будинку в просторі, при якій в зимовий час він зможе отримувати максимум світлового потоку крізь вікна.

  Теплоізоляційна піна від Айсінін – найкращий кандидат для створення пасивних будинків.
  Найшвидшим способом для зниження споживання енергії у Вашому домі є заміна поточного ізоляційного матеріалу для утеплення будинку розпилюваною піною. Це пов’язано з тим, що теплоізоляційна піна ICYNENE завдяки унікальному методу нанесення заповнює всі зазори і отвори, створюючи безперервну ізоляцію без стиків і недоліків.

  За подробицями звертайтеся до наших ліцензованим підрядникам, які професійно дадуть відповіді на Ваші питання і проконсультують Вас з приводу утеплення і герметизації саме Вашого будинку!
  Пам’ятайте, що сертифіковані компанії Icynene позначені ТІЛЬКИ на карті офіційного сайту

  Leave a comment

  Required fields are marked *