82595 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Процес тестування монтажників компанії Айсінін

  Процес тестування монтажників компанії Айсінін

  Удосконалення і закріплення знань і практики – це те, що робить підрядників компанії Айсінін гідними довіри серед клієнтів. Ми, в Айсінін, невпинно дбаємо про те, щоб наші підрядники відчували (і, власне, були!) себе професіоналами в сфері утеплення будинків теплоізоляційної розпилюваною піною. Адже, для дотримання всіх переваг нашого матеріалу, якість нанесення і виконання робіт повинно на 100% відповідати якості продукту!

  Тому, з 4 по 7 березня 2019 року на базі нашого нового навчального центру в Чехії, м Празі, пройшов повноцінний курс навчання монтажників теплоізоляції Айсінін. Це був перший курс такого високого рівня, з підвищеною складністю тестування.
  Учасниками стали представники офіційних дилерів з Росії, Кіргзіі, Болгарії та України (15 осіб).

  Курс був розрахований на два робочих дня:
  День перший: Слухачі пройшли повний курс теоретичної підготовки, учасники отримали знання про нові продукти Айсінін, а також про передові методи догляду та обслуговування техніки Graco (обладнання для нанесення теплоізоляції), що базується на багаторічному досвіді експлуатації в країнах західної Європи.

  День другий – був повністю присвячений практичним заняттям. Учасникам був продемонстрований процес застосування нових очисників Айсінін, які ефективно очищають як компоненти, так і нанесену піну.

  Міхал Колар, експерт компанії Icynene-Lapolla Central Europe продемонстрував нанесенні таких видів пін:

  H2Foam Lite V6
  H2Foam Lite V8i
  А також, нової піни із закритою структурою комірок IcyFoam Wall.

  Підсумком курсу навчання став кваліфікаційний іспит. І ми з радістю повідомляємо, що всі учасники тренінгу з честю склали іспит на перший кваліфікаційний рівень монтажника компанії Айсінін!
  Все що прийняли участь фахівці отримають пластиковий сертифікат підтвердження їх кваліфікації.
  Такі навчальні сесії будуть проводитися нами регулярно на базі навчального центру. Це означає, що всі підрядники, які приєдналися до сім’ї Айсінін, можуть бути впевнені в якісному навчанні персоналу!

  Пам’ятайте, що список всіх сертифікованих підрядників Айсінін ви знайдете ТІЛЬКИ на карті офіційного сайту.

  Leave a comment

  Required fields are marked *