3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Створимо зеленіший світ з ICYNENE LAPOLLA

  Створимо зеленіший світ з ICYNENE LAPOLLA

  ДАВАЙТЕ БУДЕМО РАЗОМ СТВОРЮВАТИ
  зеленіший світ
  з ICYNENE LAPOLLA

  Ми не успадкували світ від наших предків. Ми взяли його «в оренду» у наших дітей.
  Антуан так Сент-Екзюпері, Земля людей


  Це останній і дуже сильний сигнал до пробудження. Шкоди вже завдано і вона вже явно відчувається. Людство стоїть на краю екологічної прірви. Пластикове Століття, дюри в озоновому шарі, глобальне потепління, викиди тепличних газів … Наша ера припала на вирішальний момент, який визначить майбутнє – як наше особисте, так і всього людства.

  Який світ ми хочемо залишити майбутнім поколінням?

  Бачити речі такими, які вони є …

  ICYNENE LAPOLLA присутня на декількох континентах, в більш ніж 30 країнах і в ще більшій кількості різних культур. Ми добре уявляємо індивідуальні і колективні житлові умови в світі, а також стан офісних і громадських будівель.

  І те, що ми бачимо не є приємним видовищем. Енергія витрачається даремно в колосальних масштабах. Мільйони літять на вітер через погану теплоізоляцію будівель.
  Безвідповідальне пускання на вітер коштів не обмежується теплоізоляцією і будівництвом: воно типово і для харчової, транспортної та багатьох інших галузей.

  Ми не можемо сидіти склавши руки.

  Давайте докладемо всіх можливих зусиль

  Група ICYNENE LAPOLLA не зможе сама змінити ставлення до цих речей без сторонньої допомоги. Нам потрібна команда, партнери і наші клієнти для просування ідеї використання екологічно чистого теплоізоляційного матеріалу по всьому світу.
  Давайте разом зробимо наш світ зеленішим! Давайте станемо відповідальними за наше майбутнє, тому що другого шансу у нас не буде. Крок за кроком ми зможемо втілити в життя великі зміни на краще.
  З цією метою наша група активно підтримує екологічні проекти на кшталт відновлення лісового покриву в Татрах в Центральній Європі. На кожен проданий комплект теплоізоляції, ICYNENE LAPOLLA посадить п’ять дерев на цій території, знищеній згубним штормом 2004 року.

  ICYNENE LAPOLLA: екологічно відповідальне бачення майбутнього термоізоляції

  ICYNENE LAPOLLA просуває концепцію повної теплоізоляції для оптимізації енергоефективності будівель. Ми пропонуємо екологічні рішення нашим клієнтам.

  Переробка РЕТ (поліетилен-терефталатових) пластикових пляшок через використання їх як компонента ізоляції.
  Ізоляція легка, як повітря. Деякі продукти розпилюваної піни від ICYNENE на 99% складаються з повітря. Тим самим нам фізично необхідно привезти до об’єкту всього лише 1% матеріалу, що радикальним чином знижує викиди CO2 від транспортування.
  Ми пропонуємо широкий вибір рішень для ізоляції будівель. Це просто і розумно!
  Піна ICYNENE гарантує негайну і довічну економію на обігріві, кондиціонуванні та на інших видах ресурсів.
  Стійкість і ефективність на весь життєвий цикл будівлі. Вам більше не потрібно кожні 10 років оновлювати ізоляцію.

  Вибираючи теплоізоляцію від Айсінін, ви автоматично допомагаєте природі. Скористайтеся послугами наших професійних підрядників, позначених на мапі!

  теплоизоляционный материал, теплоизоляция, утепление для домов, утепление стен, утепление крыш, теплоизоляция кровли

   

   

   

  Leave a comment

  Required fields are marked *