3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Екологічність і якість – засади успіху наших продуктів! Экологичность и качество – залог успеха наших продуктов!

  Екологічність і якість – засади успіху наших продуктів! Экологичность и качество – залог успеха наших продуктов!

  ICYNENE несе екологічну відповідальність
  Ми ніколи не перестанемо говорити про це! Теплоізоляційний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками від Айсінін на 100% нешкідливий для навколишнього середовища, так само як і для мешканців будинку, утепленого нашої піною. Завдяки відсутності дратівливих і впливають на здоров’я людей речовин (Летючих Органічних Речовин, продукт Low VOC) наша теплоізоляційна піна має високий рейтинг екологічності.

  Багатофункціональна екологічна ізоляція
  Ми дотримуємося досить простого рівняння: менше тепловтрат / витоків повітря = менше витрат на обігрів або охолодження.

  Ізоляційна розпорошується піна від ICYNENE дозволить Вашому будинку зберігати комфортну температуру в будь-який час року. Ваш комфорт буде досягнуто завдяки високим показникам нашої теплоізоляції для будинку в поєднанні з ідеальною герметичністю. Все це досягається за допомогою теплоізояціонной розпилюється піни піни, яка виростає в 100 раз після нанесення і заповнює дрібні проміжки.

  Легкий, як повітря, теплоізолюючий продукт
  Пінополіуретан з відкритими комірками ICYNENE на 90% складається з повітря. Завдяки властивостям поліуретану і спінюючого агента на водній основі, це, нарешті, дає ідеальний продукт для утеплення стін або ізоляції горища.

  Компанія ICYNENE постійно розробляє нові рішення для екологічної теплоізоляції житлових і комерційних / громадських приміщень. У наших дослідженнях і розробках, склад ізоляційних пен є найважливішим критерієм у всьому процесі. Ось, про що ми дбаємо в першу чергу:

  1. Властивості теплоізоляційного матеріалу: теплопровідність (лямбда λ), щільність.
  2. Можливе якість виконання роботи, в залежності від обраної піни
  3. Категорія продукту: Для чого він буде корисний? Загальна ізоляція будівлі, горища, стіни, підлоги, фасади
  4. Енергоефективність будівель: на скільки наш продукт може знизити / оптимізувати споживання електроенергії і т.д.
  5. Поліпшення екологічного сліду – як зробити наш продукт більш безпечним для здоров’я і навколишнього середовища?

  Неперевершена довговічність
  З ізоляційними матеріалами від ICYNENE, утеплення будинку залишається ефективним протягом довгого часу. Це дозволяє заощадити до 70% на рахунках за опалення та електрику, насолоджуючись тепловим комфортом.
  Ми надаємо гарантію 25 років на наш продукт! І повинні зізнатися, що за тривалий час нашої присутності на ринку ми не мали незадоволених клієнтів. Адже їм не потрібно було міняти ізоляцію через просідання, вологи, цвілі і т. Д. 🙂

  Не забувайте, що вкрай важливим критерієм для збереження чудових властивостей нашого продукту є правильне нанесення. Тому ми радимо Вам остерігатися шахраїв і звірятися з картою нашого сайту при виборі підрядника.

  Тепла Вашому дому!

  Leave a comment

  Required fields are marked *