3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • “УВАГА, АЙСІНІН!” – Офіційне спростування

  “УВАГА, АЙСІНІН!” – Офіційне спростування

  Не так давно нам «пощастило» стати об’єктом інформаційного нападу недоброзичливців і витримати шквал неправдивої і натягнутої за вуха інформації. Сайт ппуп.рф, який позиціонує себе як «Лікбез для замовників і будівельників» вирішив висловити свою думку з приводу бізнесу Айсінін в Росії, а також наших офіційних сайтів і, власне, продукції. Ми отримали ряд питань від наших клієнтів і читачів порталу з цього приводу і змушені були написати офіційне спростування, щоб уникнути подальших непорозумінь.

  На скільки достовірні дані надає сайт ппуп.рф і чи можна довіряти сумнівним джерелам такого роду? Давайте розберемося по порядку.

  САЙТИ І ПРЕДСТАВНИКИ – офіційні і «не дуже»?

  Отже, гучна «викриває» стаття починається так (скріншот з сайту ппуп.рф):

  Поспішаємо порадувати авторів – «український сайт сумнівного походження» (www.icynene.ua), рівно як і сайт РФ і всього СНД (www.icynene.ru, він же www.h2foam.com), ідентичний йому, все ж є офіційними сайтами компанії Icynene Europe SPRL. Підтверджень тому кілька:

  – офіційний Європейський сайт компанії – www.icynene.eu, на якому в списку існуючих країн і сайтів позначені сайти України і РФ;
  – На території вище означених держав реєстрація домену першого рівня без зареєстрованої однойменної торгової марки є неможливою, тобто ICYNENE – офіційно зареєстрована торгова марка на даних територіях;
  – А ось і інформація на самому Канадському сайті icynene.com, якої, нібито, немає, по гучних заяв ппуп.рф. На сторінці https://www.icynene.com/en-us/international-distributors є діючі посилання на Європейський офіційний сайт, а також на представника в Росії, «Мосполімерстрой».

  Звертаємо увагу, що всі наші офіційні та ліцензовані підрядники (а також дилери, в залежності від регіону) вказані ТІЛЬКИ на офіційній карті сайтів Icynene – www.icynene.eu/map.

  Далі, автори статті вказують необхідність сертифікації в організації Інтертек, як обов’язкова умова для того, щоб працювати як ліцензований підрядник ППУ в Росії. Мабуть, творцям статті не до кінця відомо, що таке Інтертек і чим він займається. Це комерційна організація з широким, без сумніву, портфелем послуг з інспекції і перевірки якості продуктів і послуг та їх сертифікації. Поняття «комерційна організація», за своїм визначенням, має на увазі необов’язковість звернення до неї виробників продуктів. Беручи до уваги факт наявності офіційного тренінг центру компанії Айсінін в Чехії, Прага, де всі наші підрядники проходять обов’язкову сертифікацію і здачу іспиту, після якого отримують сертифікат чинного дилера або підрядника, компанія Айсінін не вважає за необхідне звертатися до сторонніх комерційним організаціям такого роду.

  ГАРАНТІЇ

  Компанія Icynene Europe надає письмову гарантію 25 років на всі свої продукти – це єдина, достовірно правдива інформація про гарантії на території Європи і країн СНД. Правила будівництва, як і документації, значно відрізняються в США / Канаді і країнах Європи / СНД, тому абсолютно не має сенсу порівнювати написане на офіційному канадському сайті icynene.com і Європейському icynene.eu. Крім того, компанії Icynene Europe SPRL і Icynene Inc. Canada вже давно є незалежними одна від одної організаціями в плані побудови і ведення бізнесу, документації, фінансів, видачі гарантій і навіть назві для одних і тих самих продуктів. Загальним залишається у нас тільки виробництво – компоненти продуктів виробляються в Канаді і поставляються в Європу або в готовому вигляді, або у вигляді готовому для змішування в Європейській лабораторії.

  ОФІЦІЙНУ інформацію про гарантії на продукти Айсінін, що видаються в Європі і СНД ви можете отримати у будь-якого сертифікованого підрядника. Хочемо запевнити, що наша система генерації гарантій має вкрай складну і надійну структуру, і ви завжди можете перевірити її справжність у представників компанії Айсінін.

  ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТІВ: H2Foam Forte (MDR-210)

  Знову звертаємо увагу, що одні й ті ж продукти Європи і Канади мають різні назви і навіть параметри, тому вказувати на цей факт як на підтвердження «фейковості» продукту, як це роблять «фахівці» з ппуп.рф, вкрай непрофесійно. Ми використовуємо слово «професійно» ні з проста, адже професіонал у своїй справі відмінно розуміє, чому у одного і того ж продукту можуть відрізнятися параметри в США і Європі.

  Причина проста – стандарти, протоколи випробувань та процедури перевірки параметрів продуктів значно відрізняються в наших краях. Ми, в Європі, в випробуваннях продуктів слідуємо нормі EN 14315 – 1: 2013, відмінною від Канадської. Саме тому, один і той же теплоізоляційний матеріал H2Foam Forte (MDR-210) має різну щільність в Канаді і Європі.

  ЗАСТОСУВАННЯ В РОСІЇ

  Спростування гучного «викриття» на 2 абзацу від ппуп.рф в 2х реченнях:

  Всі наші продукти в Росії, а точніше, представлена ​​лінійка продуктів H2Foam, має всі сертифікати відповідності, як обов’язкові, так і добровільні. У Росії НЕМАЄ обов’язкової сертифікації для ППУ.

  НАВЧАННЯ ТРЕТІХ ОРГАНІЗАЦІЙ

  Компанія «Мосполімерстрой» є офіційним представником і дистрибьютором, яка пройшла навчання, має сертифікат від Айсінін і наділена повноваженнями проводити тренінги всіх бажаючих працювати з нашими матеріалами.

  Шановні клієнти та просто наші читачі! Перед тим, як подумки підтвердити достовірність прочитаної інформації, радимо вам зайвий раз переконатися в джерелі і справжності ресурсу, рівно, як і в його обізнаності. Абсолютно ясно, що портал ппуп.рф далекий від системи роботи нашої корпорації і, власне, наших продуктів, а тому не має ніякого права публікувати такого роду статті, що містять недостовірну інформацію.

  Теплих будинків вам!

  Ігор Подстріл,
  Технічна підтримка та ведення бізнесу в країнах СНД

  Марина Юхимчук,
  Маркетинг та інформаційна підтримка в країнах СНД

  Ельберт Леонід Вікторович
  Голова Представництва в Країнах СНД, Балтії та Близького Сходу

  Leave a comment

  Required fields are marked *