29440 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Ще один високий рахунок за опалення?

  Ще один високий рахунок за опалення?

  Часто домовласники не віддають собі звіту в тому, що витік повітря через недоліки в ізоляційному шарі може становити до половини енерговитрат в їхньому будинку!
  Містки холоду і різноманітні «зазори» в ізоляції можуть викликати втрату тепла у вашому будинку, що неодмінно відчуєте і Ви, і Ваш гаманець. Ізоляція розпилюваною піною піною ICYNENE може допомогти скоротити витоки повітря до мінімуму і створити більш комфортний і енергоефективний будинок. Завдяки теплоізоляції Айсінін, Ваш сімейний бюджет отримає довгострокові перспективи у вигляді економії на рахунках за обігрів і охолодження будинку.

  Ці переваги значно перевищують одноразові інвестиції в теплоізоляцію. Вкладаючи кошти в пінополіуретанову ізоляцію, ви отримуєте:
  • Зниження витрат на опалення і кондиціонування приміщень в деяких випадках може досягати 70%!
  • Значне поліпшення енергоефективності вашого будинку
  • Поліпшення комфорту будинку – взимку тепло, влітку прохолодно
  • Поліпшення якості повітря в приміщенні (клас А +)

  Інвестиції в утеплення будинку піною ICYNENE – це не тільки швидке повернення первісних інвестицій, але і помітне зниження щомісячних витрат на опалення і кондиціонування будівлі.
  До того ж, Ви можете бути абсолютно впевнені, що користуючись теплоізоляцією Айсінін, Ви допомагаєте природі – адже ми продовжуємо садити по 5 дерев в Центральній Європі, горах Татри, за кожен проданий комплект Айсінін.
  Дізнайтеся більше про переваги утеплення мансарди, підлоги, стелі, фасаду та інших частин будинку піною ICYNENE, зв’язавшись з нашими авторизованими підрядниками, які невпинно працюють у багатьох куточках світу, створюючи комфортні та затишні будинки.

  Leave a comment

  Required fields are marked *