29440 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • 3 засади правильного утеплення будинку розпилюваною піною

  3 засади правильного утеплення будинку розпилюваною піною

  При перегляді відео роликів про нанесення (монтаж) розпилюваної теплоізоляції може створитися враження, що це досить нетрудомісткий і гладкий процес, в якому практично неможливо допустити помилку.
  Але звісно, так може здатися тільки може на перший погляд. Що ж впливає на якість нанесеної теплоізоляції?

  1. Обладнання
   Працюючи з теплоізоляційною розпилюваною піною дуже важливо звернути увагу на обладнання для нанесення. Воно повинно підкреслювати і покращувати якості теплоізоляції, а не вбивати їх. Гарне обладнання також дозволить уникнути перевитрати матеріалу. Ми віддаємо перевагу обладнанню, що працює під високим тиском.
  2.  Компанія-підрядник
   Тільки досвідчені і сертифіковані компанії зможуть забезпечити дотримання всіх описаних якостей теплоізоляційної піни і її довговічну основу. Зміна кута нанесення, неправильна підготовка обладнання і матеріалу, занадто тонкий або товстий шар теплоізоляції – все це може привести до того, що теплоізоляція не прослужить Вам ні довго, ні надійно. Ми, в Айсінін, цінуємо свою репутацію. Саме тому ми ретельно ставимося до вибору компаній-підрядників, проводимо комплексне навчання і надаємо всіляку технічну підтримку, таким чином забезпечуючи Вашим будинкам якісну теплоізоляцію. Пам’ятайте про те, що, звертаючись до «другосортних» сумнівних виробників і їх виконавцям, Ви ризикуєте викинути гроші на вітер в буквальному сенсі, адже витоки повітря, які утворюються при неправильному нанесенні матеріалу, віднесуть весь Ваш сімейний бюджет разом з комфортним домашнім мікрокліматом.
  3. Вибір матеріалу. Тільки якісний матеріал володіє всіма необхідними якостями і властивостями, щоб забезпечити повне відшкодування ваших ынвестицій з плином часу. Всі наші теплоізоляційні матеріали і компоненти виробляються в Канаді за винятковою формулою, розробленою провідними Канадськими фахівцями.

  Наші фахівці завжди готові надати Вам більш детальну інформацію про технології та позитивних моментах утеплення будинку піною Айсінін. Список всіх наших офіційних контракторов Ви можете знайти НА МАПІ.

  Leave a comment

  Required fields are marked *