51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Неякісний утеплювач може ВАС ВБИТИ!

  Неякісний утеплювач може ВАС ВБИТИ!

  При використанні традиційних матеріалів для утеплення будинків потрібно бути дуже і дуже обережним. Нещодавні дослідження показали, що такий матеріал, як, наприклад, мінеральна вата, може викликати рак легенів і невиліковні хронічні обструктивні захворювання легенів.
  У людей, яким “пощастило працювати” з таким матеріалом без респіраторів або інших систем захисту дихання часто виникає почуття затрудненого вдиху. Це не просто почуття.
  Недавні дослідження показують, що такий утеплювач для дому, як мінеральна вата, здатний викликати важкі захворювання легенів, які можуть мати смертельні наслідки.

  Близько року тому, через деякі випадкі зі здоров’ям після використання даного утеплювача, з’явилися сумніви в автентичності результатів випробувань мін.вати 30-ти річної давності, в зв’язку з чим були проведені нові незалежні випробування.
  Спочатку торішні випробування повинні були стати звичайною справою і всього лише підтвердити 30-річні результати вивчення впливу мінеральної вати на здоров’я людини. Але результат був абсолютно приголомшливим.

  Згідно з новими даними, мінеральна вата може викликати рак і хронічну обструктивну хворобу легенів, що знижує об’єм легенів і призводить до безлічі інших ускладнень для здоров’я.
  Дійсно, штучні волокна, що містяться в цьому утеплювачі, можуть легко потрапити в легені і осісти в них. Також, згідно з новим випробуванням, мінеральна вата містить канцерогенні речовини. Тому початкові випробування 1990-х років, швидше за все, є шахрайством.
  Ці останні дослідження утеплювача піднімають ряд питань, які безпосередньо пов’язані з охороною громадського здоров’я. Тому кілька екологічних організацій і закладів охорони здоров’я вирішили звернутися безпосередньо до Європейського Союзу. Вони прагнуть ввести більш суворі правила використання та обробки мінеральної вати. Ніхто з мінеральною ватою не повинен працювати без респіратора. В іншому випадку він буквально грає зі своїм життям.

  Джерело: https://bydleni.instory.cz/2104-chystate-se-zateplovat-mineralni-vatou-budte-opatrni.html

  Leave a comment

  Required fields are marked *