51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Розпилювана піна в порівнянні до мінеральної вати і целюлози

  Розпилювана піна в порівнянні до мінеральної вати і целюлози

  При виборі матеріалу для утеплення дому дуже важливо зібрати максимальну кількість інформації. Найважніше, що треба знати про ізоляційний продукт – чи не шкодить він Вашому здоров’ю, адже здоров’я Вашої родини набагато істотніше, ніж будь-які інші фактори. На цю тему вже доведено, що теплоізоляційна піна від Айсінін набагато безпечніша, ніж мінеральна вата (основна стаття про небезпечність мінвати тут) .
  Але це тільки одна капля в морі порівняння теплоізоляційної піни і традиційних видів утеплювачів. Ось деякі інші моменти:

  1.Розпилювана теплоізоляція Айсінін перешкоджає витокам повітря

  Розпилювана теплоізоляція для будинку працює як куртка-вітровка – не даючи холодному повітрю проникнути всередину Вашого будинку. Мінеральна вата і целюлоза за принципом роботи схожі на вовняний светр – Вам буде тепло в ньому, поки не піднімиться вітер і він не почне продуватися. Не дивлячись на високе значення R, дані матеріали не завжди щільно прилягають на стиках і погано ізолюють важкодоступні місця, через що відбуваються витоки повітря. Це, в свою чергу, сильно спустошить Ваш гаманець – адже рахунки на опалювання і обігрів будинку значно збільшуються прямопропорційно кількості і обсягу витоків повітря.

  2. Сучасний утеплювач для домівки

  Теплоізоляційна піна використовується вже близько 30 років – це сучасний теплоізоляційний матеріал, який підтвердив свою якість. Мінеральна вата і целюлоза не набагато краще зім’ятої газети в плані утеплення – це застарілі матеріали. З огляду на те, що принципи будівництва та утеплення сильно змінилися з роками, є сенс задуматися про те, як до них пристосуватися.

  3. Ізоляція 100% площі

  Розпилюваний утеплювач для домівок розширюється в 100 раз після нанесення, тим самим заповнюючи всі тріщини, зазори і важкодоступні місця в конструкції, забезпечуючи максимум теплоізоляції і перешкоджаючи подальшим витокам повітря.
  Мінеральна вата і целюлоза – дуже складні в установці теплоізоляційні матеріали. З великою ймовірністю утворюється простір між стиками в теплоізоляційних шарах і пластинах, не заповнюються тріщини і зазори в конструкції. Таким чином, загальна площа незаізолірованного простору може досягати розміру футбольного м’яча – витоку повітря і протяги при такому підході Вам забезпечені.

  4. Водопоглинання

  Багато відкритокоміркових теплоізоляційних пін відводять воду швидше, ніж поглинають ії, а більшіст теплоізоляційних пінних матеріалів з закритими комірками взагалі не поглинають і не пропускають воду.

  Целюлоза виготовляється з подрібненої газети і, зрозуміло, добре поглинає воду. Склопластики і целюлоза не відштовхують воду – вода залишається в них і може пошкодити вашу будівлю, а також знизити ефективність роботи теплоізоляції. Це одне з найчастіших місць розвитку цвілі. Також наявність води в теплоізоляційному шарізнижує значення R, тобто ви витрачаєте більше коштів на рахунки за підтримання комфортної температури в домі.

  5. Довговічність

  Розпилювана теплоізоляція для дому не просідає з часом, як би вона не була нанесена – вертикально або горизонтально. Вона повністю повторює форму і структуру будинку, просідаючи тільки разом з ним. Під час нанесення не утворюється ніякого пилу або шкідливих речовин в повітрі.

  Целюлоза і мінеральна вата, природно, з часом просідають, чого не приховують навіть виробники. Дана теплоізоляція для будинку псується, приводячи до величезних рахунків за підтримання комфортної температури в будинку.

  6. Вплив на здоров’я

  Наші теплоізоляційні матерілаи, наприклад, утеплювач для домівок H2Foam Lite, не містять формальдегіду, ГХФУ, ГФА або ГФУ і не виділяють шкідливих газів після інсталяції.

  Більшість скловолоконних утеплювачів містять формальдегід і можуть виділяти його пари в Ваш будинок.

  7. Їжа для комах?

  Теплоізоляція розпилюваною піною не є їжею для гризунів і комах і вони також не створюють там свої нори і гнізда.

  На відміну від целюлози і мінеральної вати, які, без сумніву, є відмінною їжею для наших маленьких друзів:)

  Це лише кілька порівнянь теплоізоляційної піни з традиційними утеплювачами. Наши підрядники зможуть проконсультувати Вас більш детально і надати всі необхідні сертифікати якості.

  Leave a comment

  Required fields are marked *