51340 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Відновлення склепінчастого даху церкви за допомогою Айсінін

  Відновлення склепінчастого даху церкви за допомогою Айсінін

  Підрядники, які працюють над реставрацією і модернізацією церкви початку 20-го століття в Манчестері, зіткнулися з проблемою: необхідно було мінімізувати втрати тепла через двошаровий дах над зоною молитв.
  Побудована в 1931 році, церква Христа в Південному Манчестері за ці роки зруйнувалася і потребувала серйозного відновлення, щоб привести її у відповідність з прийнятними стандартами.

  Частина робіт включала ізоляцію порожнечі даху над склепінням і напівкруглої апсіди. Архітектор проекту Родді Маклін пояснює: “Ми розглядали втрату тепла через дах будівлі як головну проблему. Була встановлена нова система підігріву підлоги, що приводиться в дію тепловим насосом з повітряним джерелом, тому важливо було також підвищити рівень ізоляції – особливо в області даху. Проблема, з якою ми зіткнулися, полягала в викривленні стельових зон. Звичайна традиційна ізоляція (плитами або мінеральною ватою) в даному випадку абсолютно не підходила. Нам потрібен був ізоляційний матеріал, який би повторював вигин зводу і заповнив порожнечі, створені складною геометрією купола і конструкції даху над ним”.

  Розпилюваа теплоізоляція

  Icynene – це система розпилення пінної теплоізоляції, яка миттєво розширюється при нанесенні. Цей теплоізоляційний матеріал спеціально розроблений, щоб справлятися зі складними конструкціями і важкодоступними місцями, де традиційні ізоляційні матеріали просто не працюють. Він заповнює зазори і отвори, зменшуючи витоки повітря, але, оскільки він має м’яку текстуру, він надає мінімальний тиск на конструкцію, тому він ідеально підходить для роботи з таким історичним будинком.

  Наші підрядники з UK, “Green Horizon” використовували теплоізоляційний продукт Icynene H2fOam Lite, який представляє собою піну з відкритими комірками і дозволяє будівлі “дихати”, опираючись внутрішньої конденсації.

  Витоки повітря зазвичай складають 40% від загальної втрати тепла в будинках. Теплоізоляційний продукт Айсінін заповнює всі проміжки, тріщини і отвори, створюючи «герметичну коробку», що робить його одним з найбільш ефективних і економічних засобів зниження теплових втрат в будівлі. Айсінін H2fOam Lite також використовує воду в якості спінює агента, на відміну від ППУ пен 20-річної давності. Реакція між хімічними компонентами виробляє CO2, який змушує піну розширюватися. У міру розширення піни осередки розриваються, а CO2 замінюється повітрям. В результаті, H2fOam Lite має потенціал глобального потепління [GWP] = 1. Крім того, Icynene не виділяє шкідливих газів після нанесення і є повністю екологічним.

  Обмежений важкодоступний робочий простір

  Доступ до стельового простору був однією з найскладніших завдань в процесі ізоляції. «Ми були на дуже близькому вертикальному схилі з боків купола, і нам довелося маневрувати по дерев’яних перекриттях даху в важкодоступних місцях, проявляючи крайню обережність, щоб не пошкодити стелю церкви знизу. Робочий простір з боків було всього кілька футів в ширину. »

  Ізоляційна піна Icynene H2fOam Lite наносилася товщиною 100-200 мм безпосередньо на задню частину стельової конструкції. Метою Green Horizon було створення мінімального шару 100 мм по всій задній частині стелі – приблизно 450 м.кв., з додатковою глибиною, використовуваної для заповнення областей, де зустрічалися суміжні арочні площині. Ізоляційні роботи в цій складній конструкції були завершені за 7 днів.

  Leave a comment

  Required fields are marked *