29440 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Утеплювач для дому Icynene – на крок ближче до порятунку природи

  Утеплювач для дому Icynene – на крок ближче до порятунку природи

  У наш час багато хто з нас мимоволі став мовчазним свідком того, як засмічується і гине світ навколо нас. Забруднені океани, ліси, гинуть тварини і рослини.
  Головна проблема, через яку це все відбувається – пластик.
  Обов’язок кожного з нас – зробити маленький крок назустріч природі і задуматися про своє споживання – чи є воно раціональним?
  Зрозумійте правильно – ніхто не просить Вас щоразу купувати дорогі паперові пакети або стаканчики для кави замість пластикових. Йдеться про грамотне використання, якщо мова йде про кожну окрему людину, і про належну переробку, якщо йдеться про виробництва і компанії.

  Ми в ICYNENE вважаємо своїм обов’язком зробити все можливе, що в наших силах, для запобігання катастрофи. Звичайно, тільки наших кроків недостатньо, щоб врятувати природу, але кожен повинен починати з себе, чи не так? 🙂

  У нашій компанії встановлений строго екологічний курс.
  – На кожен комплект ICYNENE, який ми продаємо, ми садимо 5 нових дерев в горах Татри.
  – Кожна бочка з нашим матеріалом виготовлена ​​з 3 000 роздроблених пластикових пляшок, при цьому вплив на озоновий шар – нульовий.
  – Сама наша теплоізоляція для будинків є екологічно безпечною, що підтверджено сертифікатами.
  – І нарешті, ми не використовуємо пластик всередині компанії. Наша брендінгова продукція також бере курс в сторону багаторазових екологічних матеріалів.

  Якщо Ви до сих пір задаєте собі питання “чим утеплити будинок“, то, можливо, правильне рішення зараз у Вас перед очима. Адже утеплення будинку з ICYNENE – це якісна інвестиція не тільки в Ваш будинок, але і в природу.
  www.icynene.ru
  www.icynene.eu

  Leave a comment

  Required fields are marked *