29440 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Ізоляційна піна Icynene для високоякісної новобудови

  Ізоляційна піна Icynene для високоякісної новобудови

  Виняткові теплові характеристики і низькі експлуатаційні витрати були ключовими критеріями для будівництва нового будинку площею 3000 кв. Футів в сільському Північному Йоркширі.
  Розроблений для приватного клієнта нашими підрядниками в UK, компанією Harrogate Architects, Townscape, об’єкт з високими технічними характеристиками був побудований в сільському стилі на просторній, рівній ділянці. Керівник проекту і архітектор Нік Сілкок розповідає: «” Планування вимагало, щоб будинок виглядав в традиційному фермерському стилі з відкритим внутрішнім двором, при цьому він межував з декількома сусідніми сільськими будинками. »

  Теплоізоляція Icynene на горищі

  Незважаючи на захоплення від проекту в плані архітектури і стилю, клієнтам потрібні були набагато більш сучасні рішення в методах будівництва та довгострокові експлуатаційні характеристики будівлі, особливо щодо теплоізоляції і низьких експлуатаційних витрат.
  Також була потрібна герметичність і винятковий рівень теплоізоляції, оскільки клієнти прагнули мінімізувати експлуатаційні витрати і досягти низького вуглецевого сліду. Рішенням Townscapes, обумовленим також ретельною увагою до деталей конструкції, стало використовувати інноваційну систему ізоляції Icynene.
  Icynene – це високоефективна розпилювана теплоізоляція для будинку, що наноситься за допомогою системи пістолетів під тиском. Матеріал поставляється у вигляді двокомпонентної суміші, яка змішується разом, утворюючи піну, котра в 100 разів розширюється протягом декількох секунд після нанесення, герметизируя все зазори і важкодоступні місця.
  У порівнянні з Icynene, традиційні ізоляційні матеріали неефективні для герметизації, оскільки вони не можуть повністю заповнити всі порожнечі або складні конструкції. І при цьому вони не можуть впоратися з невеликими структурними рухами, які часто призводять до проміжків і витоків повітря.

  Нанесення – ППУ утеплювач для дому

  Матеріал Icynene «H2fOam Lite» розпилювався безпосередньо на стружкові плити на внутрішню дерев’яну раму, заповнюючи її на глибину 150 мм. Оскільки H2fOam Lite являє собою піну з відкритими комірками, вона дозволяє парам вологи вільно проходити через неї, дозволяючи будівлі дихати природним чином, опираючись утворенню холодних мостів і конденсації.
  Після обрізки надлишків піни на внутрішню поверхню рами було нанесено парорегуляторний шар [VCL], причому всі з’єднання з віконними рамами, підлогою і дахом були закриті спеціальними стрічками Tenson. Внутрішні фасади були облицьовані утепленою гіпсокартоном товщиною 57,5 ​​мм і покриті мокрим шаром. Оскільки простір на даху також повинен був використовуватися в якості спальні для господарів, там було застосовано аналогічне утеплення мансарди піною.
  На зовнішню поверхню дерев’яного каркаса була нанесена низькоемісійна мембрана – Reflectashield TF 0.81. Ця мембрана з низькою випромінювальною здатністю спеціально розроблена для поліпшення теплових характеристик дерев’яних каркасних конструкцій.
  Об’єднані структурні елементи створили товщину стінки в 516 мм в цілому, при цьому розрахункове значення U склало 0,17 Вт / м2К.
  Оскільки теплоізоляція і очікуваний рівень герметичності виявилися високими, Townscape включив в будівлю систему механічної вентиляції і рекуперації тепла [MVHR]. Вологе, несвіже повітря механічно витягується з кухні і ванних кімнат в систему витяжних повітропроводів, які пропускають його через теплообмінник, а потім повертають в «сухі» приміщення – вітальню, затишну кімнату, офіс та спальні і т. Д.
  Для опалення приміщень була застосована аналогічна процедура у вигляді високоефективного теплового насоса з повітряним джерелом.

  В цілому проект був побудований за вісім місяців.

  Leave a comment

  Required fields are marked *