29440 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Герметичність – основа енергозберігаючого будівництва

  Герметичність – основа енергозберігаючого будівництва

  Енергозберігаюче будівництво вже стало стандартом в Європі і набирає все більшої популярності в країнах СНД. Все тому, що збалансований спосіб життя завжди був в пріоритеті. Збалансованість – головний закон природи. При будівництві енергоефективного будинку ви повинні зосередитися на усуненні розвитку структурних проблем, таких як містки холоду і витоки повітря, які можуть привести до зниження енергоефективності недавно побудованого будинку.

  Одним з найпростіших способів усунення теплових мостів і витоків повітря є утеплення дому розпилюваною піною. Пінна теплоізоляція забезпечує високу герметичність поверхні, що ізолюється. А як відомо, тільки герметичний будинок забезпечує ефективну роботу вентиляційних і опалювальних приладів.

  Герметичність в будинку при використанні утеплювача від Айсінін досягається завдяки способу нанесення матеріалу – піна розпилюється в рідкому вигляді, заповнюючи всі важкодоступні місця і тріщини, розширюючись в десятки разів відразу після нанесення. Крім того, наші матеріали з відкритими комірками мають відмінну паропроникність, що дозволяє залишати будинок “дихаючим”.
  Теплоізоляція будинку піною – один з кращих способів підвищити енергоефективність вашого будинку і забезпечити високий тепловий комфорт. Дізнайтеся більше про переваги використання поліуретанової піни ICYNENE, зв’язавшись з нашими сертифікованими підрядниками – вони вказані на нашій карті.

  Leave a comment

  Required fields are marked *