55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • Навіщо вашому дому Енергоуадит?

  Навіщо вашому дому Енергоуадит?

  Енергоаудит будівлі – це чудова можливість досягти неймовірних параметрів при будівництві або реконструкції будинку. Без діагностики Вашої будівлі Вам, швидше за все, не вдасться досягти енергоефективного будинку і мінімальних витрат на підтримку в ньому комфортної температури. Отже, Вам потрібен Енергоаудит, якщо Ви:

  • Бажаєте в рази скоротити витрати на комунальні послуги – зокрема опалення та охолодження будинку;
  • Не задоволені поточним, або просто хочете підвищити рівень комфорту в будинку – зокрема, мова йде про протягах, надзвичайної спеці або холоді, цвілі і тд.
  • Хочете якомога швидше успішно ввести будинок в експлуатацію.

  Що ж таке Енергоаудит, а зокрема, діагностика будівлі на повітропроникність?

  На фото представлена одна і та ж ділянка одного і того ж будинку. Перше фото зроблено тепловізором – пристроєм для спостереження за розподілом температури досліджуваної поверхні. Темними фрагментами позначаються холодні місця. У Вашому будинку так будуть позначатися місця, де, швидше за все, є сумніви в якості встановленої теплоізоляції. Саме крізь такі місця проникає повітря в / з Вашого будинку, через що Ви можете відчувати себе в ньому не комфортно.

  Так навіщо ж потрібен енергоаудит, запитаєте Ви, якщо можна просто пройтися по дому з тепловізором?

  На першому фото зображена фотографія з тепловізора без використання додаткового обладнання. На другому – фото з того ж тепловізора, але при задіяному обладнанні для діагностики будівель – Blower Door Test.

  Ми вже багато разів писали про Blower Door Test. Це тест на герметичність нового покоління, принцип дії якого полягає в створенні надлишкового тиску в приміщенні, а прилади в цей час вимірюють кількість повітря, який виходить з будівлі. Для наочності часто використовується театральний дим, який наочно демонструє витоки повітря.

  Виявлення проблемних місць такою технологією дозволяє уникнути подальших непорозумінь з величезними рахунками і відсутністю комфортної температури в будинку. Тому це прекрасний спосіб заощадити собі багато часу і коштів в майбутньому.

  Деякі наші підрядники мають такою технологією. Зв’яжіться з підрядником у Вашому регіоні і запитайте про Blower Door Test!

  А зараз до Вашої уваги пропонуємо відео від наших підрядників з України, де вони на справжньому об’єкті, наочно і в деталях пояснюють, що таке Діагностика будинку на повітропроникність і навіщо вона потрібна.

  Leave a comment

  Required fields are marked *