55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
 • ППУ ізоляція Icynene для нової баптистської церкви в Дамфріс

  ППУ ізоляція Icynene для нової баптистської церкви в Дамфріс

  Проект нової баптистської церкви в Дамфріс, UK. Проектувальники звернулися до фахівців з нанесення ізоляційних матеріалів Icynene, щоб вирішити проблему ізоляції непростої будівлі.
  Нова церква являє собою багатоцільову будівлю площею 2000 кв.м., спроектовану архітектором McLean Architects з Глазго і побудовану в районі Дамфріс в Джорджтауні на шотландських межах.
  Будівля була задумана як багатофункціональний громадський центр, до складу якого входять приміщення для богослужінь, конференційна зала і зала для молодіжних заходів, а також ігровий зал з повною специфікацією і багатоцільова ігрову зону.

  Для ігрового залу компанія McLean Architects спроектувала конструкцію заввишки 18,00 x 18,00 м кв. 8,00 м, що включає внутрішній лист з бетонної кладки товщиною 140 мм із зовнішньою сталевою рамою, що підтримує волокнисто-цементне облицювання від дощу.

  Тут нанесення теплоізоляції між блок-схемою і системою облицювання виявилося проблематичним. Архітектор проекту Кірсті Вілсон пояснює. «Складна решітка сталевого каркаса для облицювання дуже ускладнила монтаж звичайної жорсткої теплоізоляції. Це був би надзвичайно трудомісткий і дорогий процес, і досягти необхідних стандартів герметичності було б практично неможливо».

  Розпилювана теплоізоляція
  Спеціалізовані підрядники по ізоляції, JSJ Foam Insulation Ltd, залучені основними підрядниками Ashleigh Building of Dumfries, порекомендували Icynene, високоефективну систему теплоізоляції з розпилюваної піни, яка буде наноситися безпосередньо на зовнішню поверхню блоку, а потім покриватися оболонкою.

  Icynene – це ізоляція, де вспінюючим агентом є вода. Матеріал наноситься за допомогою системи пістолетів під тиском. Піна наноситься у вигляді двокомпонентної суміші, яка змішується в пістолеті, утворюючи піну, яка в 100 разів розширюється протягом декількох секунд після нанесення, закриваючи всі зазори, отвори для обслуговування і важкодоступні місця, практично виключаючи утворення холодних мостів і витік повітря.

  Витік повітря може викликати до 40% втрат тепла з будівлі, і традиційні ізоляційні матеріали неефективні для герметизації, оскільки вони не можуть повністю заповнити всі порожнечі або герметизувати поверхню між ізоляцією і конструкцією будівлі. Вони також не можуть впоратися з невеликими структурними рухами, які часто призводять до повітряних зазорів, особливо у важкодоступних ситуаціях, коли доступ обмежений і порожнечі мають складну геометрію.

  Джим Ширер з JSJ Foam Insulation каже: «Icynene не має нічого спільного з поліуретановою піною 20-ти річної давності. Icynene використовує воду в якості спінюючого агента, тому в результаті реакції між двома компонентами утворюється СО2, який розширює піну.
  Ми нанесли Icynene прямо на блок і над прихованими ділянками каркаса. У нас був вільний доступ до існуючих платформ для будівельних лісів, тому процес розпилення був швидким і простим. Ми зробили роботу менш ніж за тиждень »

  Теплоізоляція з відкритими або з закритими комірками?
  Ізоляція з розпилюваної піни може мати або відкриту, або закриту структуру комірок. Теплоізоляція з відкритими комірками надзвичайно паропроникна, що дозволить парам вологи вільно проходити через неї, дозволяючи будівлі дихати природним чином.

  Для проекту баптистської церкви була використана Icynene MDR-210 HFO, піна з закритими комірками, в якій в якості спінюючого агента використовується гідрофлурооловін [HFO]. HFO є екологічно чистим матеріалом, у якого Потенціал глобального потепління [GWP] становить всього 2 і рейтинг виснаження озонового шару дорівнює 0 [Нуль].

  Піни із закритими комірками, як правило, набагато менш паропроникні, ніж відкриті, і значно більш жорсткі і тверді. Вони протистоять вбиранню вологи і ідеально підходять для використання в поєднанні з системою облицювання від дощу. Піни із закритими комірками також мають більший термічний опір, ніж піни з відкритими.

  Економічне рішення
  Ізоляція з пеноматериала Icynene була нанесена на весь зовнішній лист ігрового залу, площею близько 550 кв. м і товщиною 150 мм. Робота була завершена протягом чотирьох днів.

  Основні переваги теплоізоляційної піни Icynene – це її швидкість монтажу, мінімальні викиди шкідливих речовин і здатність працювати в важких областях застосування. Це ефективне рішення для різних проектів, в тому числі і тих, які побудовані відповідно до стандартів Passivhaus.

  Leave a comment

  Required fields are marked *