55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація

У сучасному світі теплоізоляції присутня гостра необхідність в тому, щоб об'єднати енергоефективність і якість. І в цьому питанні піна Айсінін стала лідером і одним з найбільш відомих теплоізоляційних матеріалів серед будівельників і бізнесменів. Багато будівельних компаній по всьому світу довіряють теплоізоляції Айсінін завдяки її продуктивності, якості та інноваційним технологіям.


Ми пропонуємо вигідну співпрацю і всіляку підтримку нашим дистриб'юторам!

<strong>Маркетингова</strong> підтримка
Маркетингова підтримка

- Рекламні матеріали
- Допомога в проведенні виставок
- Інформаційні презентації
- Семінари та конференції
- Публікація на сайті

<strong>Технічна</strong> підтримка
Технічна підтримка

- Спеціалізовані тренінги
- Доступ до технічної документації
- Кваліфікована технічна допомога
- Інструктаж по використанню обладнання
- Технічні консультації

<strong>Переваги</strong> співпраці
Переваги співпраці

- Вигідна цінова політика
- Привабливі умови співпраці
- Швидке оформлення замовлення
- Постійна доступність наших представників
- Консультації on-line і по телефону
- Надання гарантії на 25 років

Інвестуйте в успіх!

Це ваша можливість рости разом з лідером галузі, продаючи найкращий і якісний теплоізоляційний продукт з усіх доступних!

Ваші інвестиції тепер будуть вигідними, не тільки надаючи вам зростання бізнесу і прибутку, а й особисте зростання! І найголовніше, ви придбаєте наснагу від роботи з нашим продуктом - адже будете впевнені, що є частиною рішення, яке може повністю змінити ситуацію в світі, в якому ми живемо.

Training-for-web-v2-1024x365

Icynene є світовим лідером в області нешкідливих ізолюючих матеріалів - пенополиуретанов. Ми працюємо в тридцяти країнах світу. Тому ми маємо в своєму розпорядженні доступом до інформації про попит, про розвиток ринку і нових засобів комунікації.

Ми пропонуємо екологічно чисті і міцні продукти. Саме час інвестувати в екологічно чисті і довговічні матеріали, які передбачають нові правила і вимоги, покращуючи якість життя.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: support.ru@icynene.eu

Як стати дистриб'ютором?
Відгуки про роботу з Айсінін:

Я будівельник зі стажем. Утеплював покрівлі будинків традиційними утеплювачами близько 20 років, і завжди розумів, що роблю щось неправильно, хоча завжди намагався максимально точно виконувати інструкції заводів - виробників мінеральних ват, і гідро-паробар'ерів. Але в таких будинках, все одно з кожним роком ставало все холодніше, доводилося збільшувати потужність опалення та кондиціонування. І я невтомно шукав причину цього ... Але ось мені пощастило спробувати утеплити одну мансарду м'якою піною від Айсінін, і задоволений замовник на наступний же день з вдячністю поінформував мене, що практично перестав користуватися кондиціонером. А стояла липнева спека. З тих пір я утеплюю будинку виключно піною від Айсінін, і з чистою совістю даю гарантію замовникам, що тепловтрати будинків, утеплених Айсінін не змінюються з часом. Але самим неймовірним і чудовим виявилося те, що компанія Айсінін надає можливість познайомитися між собою дилерам-однодумцям з усього світу, подружитися і обмінятися досвідом. Це чудово!!!

Ігор Мацевич
Ігор Мацевич,
генеральний директор ООО "Якір"