55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
ukuk1

Складна конструкція даху, використана Architects Rural Design, стала нелегкою проблемою, яку фахівці з інсталяції повинні були вирішити так, щоб досягти максимальної герметизації, використовуючи стрічку і гідроізолюючі покриття, як було зазначено архітекторами. Було прийнято рішення, що два найбільш складних ділянки даху будуть оброблені розпилюється термоізоляційної піною Айсінін, оскільки, як було вирішено, застосування гидроизолирующего покриття ефективно не в даному місці.

Все необхідне для інсталяції термоізоляції Айсінін було доставлено на робочу ділянку і менше ніж за 2 години будівлю було оброблено розпилюється термоізоляційної піною Айсінін, яка гарантує найвищий рівень герметизації і високоефективну термоізоляцію. Для інших частин будівлі було використано гідроізолюючі покриття.

Фахівці Stroma Technology Ltd виконали перевірку будівлі на герметичність, в результаті якої були отримані наступні дані AP50: 1.53 м3 / год-1.м-2 при 50 Па, які справили велике враження на архітекторів. Під час перевірки стало очевидно, що термоізоляція Айсінін є набагато більш ефективним повітряним бар’єром, ніж стрічка і гідроізолюючі покриття. В результаті перевірки в покритті були виявлені різні місця, які необхідно було ізолювати, в той час як ділянки, оброблені Айсінін, не потребували подальшій обробці.

Роббі Гордон, який відповідає за будівництво, сказав: «Мені б хотілося, щоб повністю на всій будівлі була встановлена термоізоляція Айсінін. Ми нічого не зекономили, використовуючи більш дешеві види термоізоляції і гидроизолирующего покриття, оскільки ми витратили більше часу на установку і герметизацію ізолюючого покриття навіть на прямих ділянках конструкції будівлі. Також немає впевненості в тому, скільки прослужать ці плівки. Ми знаємо, що Айсінін гарантовано прослужить стільки ж, скільки і сама конструкція будівлі, тому про ефективної експлуатації будівлі наші клієнти можуть більше не турбуватися ».

Айсінін – найбільш ефективна термоізоляція і повітряний бар’єр – 2 в 1, скоро все закупівельники і клієнти будуть наполягати на використанні Айсінін для своїх будівель. Айсінін – це свобода будівельного проектування при спорудженні енергоефективних будівель. Більш детальну інформацію можна отримати за адресою enquiries@kdltd.co.uk або по телефону 01520 733216.

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов