55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
China03China02China04China01

Розпорошується пінна теплоізоляція низької щільності Icynene активно використовувалася по всій конструкції великого Головного залу Міжнародного виставкового конференц-центру, розташованого в місті Чанчунь китайської провінції Гирін, де взимку температура повітря може опускатися до -28 ° С.

 

У понад 1000 км від китайської столиці Пекін і в 750 км від Пхеньяна, столиці Північної Кореї, розташоване місто Чанчунь, що є одним з найважливіших промислових центрів північній частині країни.

З населенням більше 7,4 мільйонів чоловік місто Чанчунь відомий як автомобільний центр Китаю, подібно Детройту в Сполучених Штатах Америки. Міський Міжнародний виставковий конференц центр, розташований в зоні економічного розвитку, являє собою основне місце проведення заходів і засідань, протягом року там проходить ряд значних міжнародних і регіональних конференцій.

Маючи таку велику площу, центр потребував високоякісному теплоізоляційний матеріал, який можна швидко наносити в суворих умовах холодної північної зими.

складнощі дизайну

Головний зал конференц-центру планувалося здати в експлуатацію до кінця квітня 2008 року. Розробники сподівалися, що монтаж теплоізоляції зовнішніх стін почнеться в січні того року. Однак, незважаючи на неймовірно щільний графік робіт в зимовий час, розробники незабаром зрозуміли, що технічні властивості теплоізоляції EPS, яку спочатку планувалося застосувати, не дозволяють виробляти монтаж в холодні місяці.

Зимова температура повітря в місті часто опускається до -28 ° С, ускладнюючи роботи будівельників по завершенню будь-якого проекту.

Після низки дискусій дизайнери і розробники погодилися з тим, що розпорошується пінна теплоізоляція Icynene є найкращим рішенням, що дозволяє забезпечити дотримання графіка робіт і досягти оптимальних теплових результатів, необхідних для даної будівлі.

Розробники вирішили використовувати розпилюються піну Icynene Classic ™ (LDC-50 ™) низької щільності з відкритими осередками, що забезпечує можливість скоротити обсяг споживання енергії в будівлі, а також мінімізувати просочування вологи.

М’яка і еластична піна Icynene Classic (H2Faom lite) враховує сезонні розширення і звуження конструкції будівлі, підтримуючи герметичність круглий рік.

 

Розпорошується піна з відкритими осередками Icynene Classic ™ (H2Faom lite) – це паропроницаемое виріб, що забезпечує чудове шумопоглинання і можливості для покращення якості в таких великих приміщеннях, як конференц-зали.

 

подолання холоду

Незважаючи на низьку температуру і стислі графіки, китайські підрядники компанії «Icynene» змогли ефективно і вчасно завершити роботи.

Щоб уникнути замерзання матеріалу і устаткування, а також втрати експлуатаційних якостей команда працівників-розпилювачів встановила щільний брезентовий ангар, обладнаний промисловим нагрівачем, здатним підтримувати всередині необхідну температуру. Щоб рідини залишалися придатними до експлуатації і зберігали необхідну температуру, використовувалися також стрічкові нагрівачі і електронагрівальні мати.

Використання нагрівального обладнання дозволило команді розпилювачів ефективно нанести теплоізоляційний матеріал по всій оболонці будівлі Головного залу Міжнародного виставкового конференц-центру.

результат

Роботи по теплоізоляції Головного залу були оперативно закінчені, і сьогодні центр є основним виставковим приміщенням міста. Розпорошується піна Icynene не тільки підтримує комфортну температуру всередині залу, а й сприяє мінімізації енергоспоживання.

 

Примітка:

«Icynene Inc.» дякує компанії «Icynene Asia-Pacific» і «Icynene China» за допомогу в підготовці цього матеріалу. Фотографії надані компанією «Icynene China».

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов