55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
THERMLOC-FILM-SET-1THERMLOC-FILM-SET-4THERMLOC-FILM-SET-2THERMLOC-FILM-SET-3

Студія Linen Mill Film and Television з міста Bann Valley в Північній Ірландії недавно звернулися до наших фахівців в області розширюється піни для її застосування на знімальному майданчику. Подивіться, як змінилася студія після застосування піни Icynene.

Спочатку це був порожній завод, який потрібно було переробити в студію кіно і телебачення. Інвестори і їх архітектори провели велику кількість консультацій, щоб визначити, яка тепло- і звукоізоляції найкраще підходить для цього простору. До застосування розширюється піни, звуки, викликані дорожнім і повітряним рухом від довколишнього аеропорту, проникали в будівлю. Інженери, відповідальні за проект, шукали кошти, щоб запобігти накопиченню конденсату під покрівлею, під час зйомок, так як погода в Ірландії особливо волога.

Розширюється піна H2Faom lite (LD-C-50) від компанії Icynene була обрана в якості ізолюючого матеріалу, так як вона може бути нанесена на всі поверхні, стіни та покрівлю. Нанесення піни було проведено за два дні. Вона дозволила поліпшити акустику, позбутися від конденсату і значно зменшити енергетичні витрати. Витрати на обігрів і кондиціонування зменшилися для власників студії приблизно на 50%.

По відношенню до інших видів ізолюючих матеріалів, розширюється піна дає ефект не тільки миттєвий, але і довгостроковий. Піна збільшується в 100 разів від свого початкового обсягу за кілька секунд після розпилення. Повітронепроникність, яку вона дозволяє домогтися, допомагає зменшити ризики респіраторних захворювань, обмежує потрапляння шкідливих речовин і захищає від розвитку цвілі, яка з’являється від конденсату і вологості. Цей ізолюючий матеріал, що розширюється на 100% на воді, є ідеальним вибором для домочадців або співробітників офісу. Скловата і інші ізолюючі традиційні матеріали вимагають періодичної заміни, так як вони осідають і вбирають вологу, в той час як піна компанії Icynene передбачає тривалий термін служби.

З піною Icynene небезпеки втрати тепла і ризики респіраторних захворювань зменшені. З цієї розширюється піною ви відчуєте щоденну різницю в якості життя та витрати на обігрів.

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов