3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
caves-sancerrecave-2

Комуна БЮЕ, розташована у відомому виноробному районі в долині Луари, є однією з нечисленних комун, яким дозволено виробляти вино Сансерра
Господар ВІНСЕНТ ПІНАР, шановний в своїх місцях винороб, вирішив ізолювати свої льохи з допомогою нанесення інноваційної та екологічно чистої розпорошеної піни.

Комуна БЮЕ, розташована у відомому виноробному районі в долині Луари, значиться в списку нечисленних комун, яким дозволено виробляти вино Сансерра, що має марку Контролю справжності походження (AOC). Приблизно за дві години їзди на південь від Парижа і ледь в 40 хвилинах від міста Бурж, цей район є епіцентром виробництва білого сухого Совіньона і насиченого Піно Нуар. Господар ВІНСЕНТ ПІНАР, один зі старих і заслужених виноробів району, побажав захистити свої підвали розпорошеної теплоізоляційної піною, щоб краще контролювати і регулювати необхідну для винификации температуру.

проект

Винороб вибрав теплоізоляцію Icynene H2Foam Lite, тому що вона знаходиться в повній відповідності з його екологічної філософією. Вінсент ПІНАР дотримується політики сталого розвитку, і використовує біологічні та органічні методи збору врожаю. Піна Icynene з екологічними чистими і енергетичними властивостями адаптована до цього ідеально. У жовтні 2012 року Бруно Жімель, уповноважений представник Icynene і керівник Durabilis Isolation, співпрацював з Патрісом Лякур, архітектором регіону Сансерр, з метою переконатися, що винні погреби господарства Вінсента Пінар дійсно можуть бути теплоізольовані розпорошеної піною. Пріоритетом їх досліджень було переконатися, що на процес виноробства не може впливати теплоізоляція. Durabilis Isolation зв’язався з Vect’Oeur, Центром Досліджень та Експертизи виноматеріалів і навколишнього середовища, для проведення серії тестів і аналізів, щоб встановити нейтральність теплоізоляції по відношенню до виробництва вина. Після численних тестів і аналізів, проведених дослідниками Vect’Oeur, було підтверджено, що теплоізоляція Icynene не може завдати шкоди виноробству. Результат цього дослідження відкрив шлях до використання практично скрізь у Франції нового типу сучасної теплоізоляції, що ідеально підходить для льохів «високоякісних» відомих вин, в тому числі в господарстві Вінсента Пінар в комуні БЮЕ.

захистити вино

Команда Durabilis Isolation застосувала на фіброцементних схилах і під бетонної дахом тераси близько 382 м² легкої, еластичної піни, з відкритими осередками, що дозволило отримати значення R, рівне 6 і 143 м² піни в стіни зі значенням R рівним 2.6. Ізолює піна Icynene H2Foam Lite виявилася ідеальною для винних льохів, оскільки дозволяє підтримувати і регулювати температуру, необхідну для винификации. Крім того, воздухонепроницаемость піни і її проникність для водяної пари захищає вино від зовнішніх забруднювачів, які можуть вплинути на смак в процесі дозрівання. У деяких місцях ізолює піна була покрита чорної водяній пористої фарбою, щоб відтворити темну і суху поверхню, схожу на льох, з метою ще більшого захисту вина, і процесу дозрівання в підвалах.

результат

Після застосування піни Icynene виноробне господарство Вінсента Пінар в комуні БЮЕ продовжує виробляти чудові вина Сансерр. Компанія Icynene горда участю своїх теплоізолюючих матеріалів в сучасному виробництві престижних екологічних вин. Завдяки ізолюючої піні Icynene, компанія Durabilis Isolation тепер може внести свій внесок у захист навколишнього середовища та спадщини прогресивних виноградників в долині Луари, які виробляють одні з кращих вин в світі.

  1. Компанія Icynene Inc. дякує підприємство Durabilis Isolation за допомогу в підготовці цього документа і за фотографії, які служать ілюстраціями.

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов