3970 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
peniche-2peniche

Залучений високою ефективністю і екологічними властивостями піни Icynene H2Foam, бельгійський підприємець звернувся до нас, щоб ізолювати і герметизувати свою стару 84-х річну баржу, Navis Salviae.

За задумом бельгійського підприємця, г-на Аймара Моссерон ДЮПЕНА, стара 84-х річна баржа під назвою Navis Salviae збирається продовжувати подорожувати по великих річках Європи. Побудована на верфі Лакруа де Флавіньо в 1929 році, баржа (раніше називалася Jumetois) буде повністю перероблена під навчальний судно, конференц-зал та плавучу кухню / ресторан. Г-н Дюпен сподівається, що ця масштабна переробка дозволить баржі подорожувати по мальовничих великих річках Європи, включаючи Рейн. Navis Salviae може вмістити тридцять чоловік одночасно, що робить його ідеальним вибором для плавучих кулінарних курсів.

Відродження старої дами

Щоб баржа могла ходити по річках, вона повинна відповідати суворим європейським стандартам будівництва. У кормовій (задньої) частини є квартира і ванна кімната, які повинні бути повністю прибрані, щоб залишити корпус чистим. Підрядники обробили корпус, а потім відкрили доступ в трюм, щоб перетворити простір в кухню і в вітальню. Потім провели ремонтні роботи та додали каналізацію, електричну проводку, а також трубопроводи опалення та вентиляції, і таким чином забезпечили відповідність місцевим вимогам в будівництво судна.

Ізоляція плавучого об’єкта

Залучений численними статтями в пресі і на телебаченні, власник баржі звернув увагу на ізолюючу піну Icynene H2Foam завдяки її високій ефективності і високої якості. Те, що розширюють речовиною продукту є вода, також викликало інтерес, так як відповідає вимогам охорони здоров’я і місцевим нормам безпеки застосування.

Беручи до уваги морські і кліматичні умови, вибір типу ізолюючого матеріалу – піна з відкритими або закритими осередками – навів дистриб’ютора продукту в Бенілюкс, до Delhez Systèmes SA, щоб звернутися до науково-інженерним будівельним і технічним службам Icynene в Північній Америці з метою визначити кращий можливий спосіб для Navis Salviae. Після консультацій, піна H2Foam Forte була названа кращим вибором для герметизації судна.

Піна Icynene H2Foam Forte, перша піна з закритими осередками середньої щільності, 100% на водній основі, несе нижчий рівень загрози глобального потепління.
Сертифікація REACH і високий рівень вмісту перероблених матеріалів робить з піни H2Foam Forte кращий вибір для баржі. Завдяки її унікальній формулі, що забезпечує відмінні якості приклеювання до поверхонь, можливості використання в широкому діапазоні кліматичних умов і структурної цілісності при розширенні, піна H2Foam також виявилася ідеальною для використання на судні.
Піна Icynene H2Foam Forte може сприяти поліпшенню якості внутрішнього повітря, запобігаючи проникнення зовнішнього повітря і перенесення вологи.
Зростаючий інтерес до ізолюючої піні: «Ізолювальна піна H2Foam» викликає все більший зростаючий інтерес відвідувача району.
Після застосування піни H2Foam в корпусі, Navis Salviae буде готова для використання як навчальний судно, ресторан і плавучий конференц-зал, і втілить мрії її власника в дійсність.

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов