55675 посаджених дерев
Зробимо цей світ зеленішим разом!
Інша інформація
historical-center-BASTOGNE-029historical-center-BASTOGNE-010bastogne

Розширюється піна допомагає врятувати від вогню історичну будівлю Бельгії

Центр Історії міста Бастонь, музей у формі зірки, в якому зберігаються зброя і одяг часів Другої світової війни, приймає велику кількість відвідувачів з моменту відкриття в 1976 році. На жаль, недавно в будівлі сталася пожежа. Пошкодження були значними, але підрядники змогли врятувати деякі частини будівлі. Розширювана піна дозволила зберегти цілісність будівлі.

Розширювана піна пропонує постійну підтримку

Цей історичний центр був побудований спільними зусиллями Бельгії та Сполучених Штатів. Він розташований біля кордону з Люксембургом і створений в пам’ять про битву в Арденнах, яка була вирішальним моментом для звільнення Бельгії військами союзників під час Другої світової війни. Професіонали будівельники виконали реконструкцію всієї будівлі і думають, що він зможе знову відкрити двері протягом 2013 року.

Піна Icynene H2Faom lite (LD-C-50) довела свої переваги в музеї і допомогла захистити його остов від більш значних руйнувань. Піна забарилася поширення пожежі, що дозволило зменшити наслідки пожежі. Якщо піна Icynene починає тліти, вона не виробляє полум’я і не стікає.

З піною Icynene підрядники можуть без затримок проводити планування будівництва. Це рішення не просто стандартна теплоізоляція – це продукт одночасно високоякісний і економний, що забезпечує відмінну герметичність. Комерційні будівлі, житлові будинки і музеї можуть скористатися перевагами піни Icynene, так як вона адаптована до складного дизайну і до конструкцій, які можна зустріти в будь-якій будівлі.

Переваги теплоізоляції розширюється піною

Ізолюючий матеріал може наноситися на найскладніші поверхні і гарантує їх герметичність завдяки застосуванню розпилення і його сильного розширення, зберігаючи еластичність. Піна допомагає жителям будинків суттєво економити на опаленні. Це рішення зменшує споживання енергії, що доведено численними організаціями, такими як Науково-технічний Центр домобудівництва, Британська Рада Відповідності, Служба Оцінки Міжнародних Стандартів і Канадський Центр будівельних матеріалів.

Цей тип ізолюючого матеріалу може застосовуватися в будь-якому новому будинку або під час реконструкції будівлі. Фахівці компанії Icynene розпилюють піну в тріщини і на нерівностях, де вона розширюється, щоб заповнити пустоти за кілька секунд.

Мешканці будинку миттєво і надовго скористаються перевагами розширюється піни Icynene. Ізолюючий матеріал Icynene полегшує контроль над температурою в приміщеннях комерційних будівель, житлових будинках або в музеях і покращує якість внутрішнього повітря.

Професійні будівельники використовують піну Icynene з 1986 року, і це теплоизолирующее рішення було застосовано в сотнях тисяч будинків по всьому світу.

Роблячи ваш будинок герметичним для повітря за допомогою піни Icynene, ви можете істотно зменшити проблеми з цвіллю і вологістю і інші неприємності.

Другие проекты

Представляем вам краткий обзор наших последних проектов